Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak hogyha a szüleim...

Mit csináljak hogyha a szüleimnek nincs pénze lakásra?

Figyelt kérdés

Panel lakásban élek a szulokkel szuletesem ota es nagyon kicsi mar felnottként es borzaszto. Egesz eletemet meg gyerekkoromat vegigkiserte az hogy szomszedok atjonnek vagy ok hangoskodnak vagy halljak ahogy en beszelek vagy barmi mas. Baratnőm sem volt soha mert szulok itthon vannak es egy 8 nm kis szobaba nehez mert egy embernek is kicsi. Nincs hely semminek kinőttem mert mar 28 vagyok de nincs penzem hazra mert nincs önerom hiaba dolgozok 7 eve illetve az alberlet arak is az egekbe vannak. A penzt gyujtom de kb 15 ev mire osszegyulik egy házra hogy ne kelljen annyi hitelt felvenni de akkor mar 43 eves leszek addig biztos mem birnám ki. Tehát hogyan lehet hitel es szuloi segitseg nelkul hazat venni? Mi kell hozza mert nem akarok varni 15 evig meg plusszban.

28/F


2021. jan. 3. 11:00
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
91%
Jó, hát akkor rinyálj tovább 28 évesen, hogy milyen rossz neked, és maradj a szüleiddel, ahelyett, hogy elköltöznél. Igen, az pénzbe kerül, de tudod, valamit valamiért.
2021. jan. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
91%
Albérlet és jobban fizető munka csodákra képes.
2021. jan. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
92%

Ha senkinek nem lenne addig barátnője amíg nincs lakása, már kihaltunk volna...😂


Mi a valódi oka, h 28évesen nincs párkapcsolatod se...?


Elég ha magadnak megválaszolod a kérdést.


A 8 nm-es szoba álkifogás!

2021. jan. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
86%
Külföldi meló,kenyéren és vízen vegetálva,a megkeresett pénzt jól befektetve,és 35 éves korodra elérheted amit szeretnél.Pocsék dolog ebbe belegondolni,de ha az ember nem különösebben okos,ügyes,nincs piacképes végzettsége,vagy vállalkozói vénája akkor vagy ez van,vagy otthon dolgozod ki a beledet mellékállásokban hogy juss valamire.Gazdag ember nem leszel,de egy vállalható életszínvonalat össze lehet hozni.A jelenlegi ingatlanárak mellett egy egyedülálló átlagos fiatalnak esélye nincs megoldani a lakhatását saját erőből,sajnos ez a szomorú magyar valóság.
2021. jan. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
76%

7 év alatt sikerült 2 milliót félretenni? Ez elég gyászos. Én is kerestem minimálbért (120ezer/hó), mellette albérletben laktam (csak szobát béreltem 30ezerért), de így is felraktam minden honapban 25ezret, mint te, akinek semmire nem kell költened.


Még ha bele is szállsz a rezsibe és a kajába, az minimális. A mi lakásunk rezsije (panel) kemény 20-25ezer. Kaja ledig kb. 100ezer 2 főre.



Mire herdálod el s többi pénzt?

2021. jan. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
98%
2 millio ft az pont eleg arra h felvegyel melle 8at es 10ert vmi normalis faluban vegyel egy akar 3 szobas hazat. Mi is ezt csinaltuk.
2021. jan. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
98%
Otthon élsz, fizetést nem tudod félretenni egy ideig?
2021. jan. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 A kérdező kommentje:
Persze Faluban es munkaval akkor mi lesz? Pesti vagyok es pesten az arak egekbe vannak de itt van csak munkam.
2021. jan. 3. 11:35
 19/60 felejtos válasza:
75%

Heló.


A te igényedtől is függ. Én is sokat gondolkozom ezen, bár nem teljesen ugyanolyan a helyzetem. Az is egy megoldás, ha elmész tanulni nagyobb városba. Bár ezzel fiatalabb korban szoktak az emberek dobbantani otthonról.

Az a nehéz, hogy összemosódnak a dolgok. Családot/ kapcsolatot szeretnél? Barátok? Egyedüllét? Kisváros? Nagyváros? Természetközeliség? Panellakás?


Eszement dolognak hangzik, de ha mindenképpen Magyarországon akarsz maradni, akkor le kell csökkenteni az igényeidet.


Nekem speciel egy kis földterület és egy Jurta az álmom, amibe bele lehet kötni természetesen, mint mindenbe. xD

2021. jan. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 A kérdező kommentje:
Egyebkent nem ertem en hogy olyanok miért nem válaszolnak akik veszik a 100 millios házakat is Pesten hogy mi a titka annak hogy legyen ra penze az embernek? Mi kell ahhoz milyen foglalkozas vagy ok hogy csinaltak? Mert itt Pesten egy panel is 25-30 millioba kerul hat meg egy nagyobb lakas vagy ház. Megis veszik az emberek de senkitol sem hallottam meg azt hogy valaki megosztotta volna azt hogy hogyan erheto el ez. Mert alkalmazotti munkaval biztos nem.
2021. jan. 3. 11:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!