Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kéne tennem? Eddig teljese...

Mit kéne tennem? Eddig teljesen jó volt a kapcsolatom a szüleimmel (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval nevelőapummal és anyukámmal élek,mert az igazi apám enyhén szólva nem normális. Nagyon gyors hangulatingadozásai vannak,fizikailag is bántott amikor 1 évig nála laktam. Anyukámmal 2 nap alatt elromlott a kapcsolatom,pedig mindig mindent megbeszéltünk és számíthattunk egymásra. Legtöbbször mindent megcsináltam amit kértek. Viszont tegnapelőtt ki kellett cserélnem a telefonom az övével,mert ami nálam volt azt nem tudtam volna használni az online oktatáshoz. Természetesen nem töröltem le semmit,bíztam benne hogy mivel 1 hónap és 17 leszek,már nem kutakodik a magánéletemben. Meglátott pár 'olyan' képet,és egy videót, amit a páromnak küldtem még régebben (lassan két éve együtt vagyunk) és ő ugye erősen vallásos,ez szembemegy az erkölcsi elveivel. Bár ő 14 évesen már dohányzott és 30 évesekkel volt együtt,de miutàn ezt a pár intim képet meglátta teljesen elborult az agya. Azóta nem szól hozzám, csak ha éppen undorítónak,vagy betegelméjűnek akar hívni,elvileg depresszióba esett miattam és már egyáltalàn nem beszélünk. Lehet velem van a baj,de nem igazán értem,hiszen nem random embernek küldtem. Esetleg van valami megoldás amivel megjavíthatom a kapcsolatunkat? Beszélni nem lehet vele,folyamatosan csak szid és már ígyis eléggé bűntudatom van,csak a barátaim és a párom nyugtat meg hogy elvileg nem velem van a baj.. Már arra is gondoltam hogy lehet a vérszerinti apàmtól örököltem valamit és tényleg baj van velem agyilag,és lehet tényleg undorító vagyok ahogy ő mondja.. egész nap csak mardos a bűntudat,hiszen úgy állítja be mintha embert öltem volna vagy ilyesmi..valakinek van ötlete mit csinálhatnék?Vagy tényleg velem van a baj?

2021. jan. 4. 21:32
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
18%

Egyszerubb lett volna instara felpakolni nxilvanosan az i tim kepeket,mint ah manapsag divat.

Masnak nem adunk oda mobilt.


Maskor jelszavazd le a mapakat stb. Az alkalmazasokat torold le vagy lepj ki beloluk.


Az en anyam is ugyanilyen elmebeteg kontrollmanias idiota.

2021. jan. 5. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
79%

Megbékél majd.

Szerintem sem kellett volna intim képeket küldeni, sok éve olvasgatom a hasonló póruljárt történeteket, volt "arra szakosodott" weboldal is, amely direkt a szakítás után bosszúból feltöltött képek megosztására jött létre. Úgy tudom, hogy szerencsére azt az oldalt már megszűntették, de számos ilyen lehet, valamint - sajnos - úgy tűnik: sokan tesznek ilyeneket szakítás után, akik haragszanak.

Ha ő nem is tenne ilyet, telefon kikerül az ellenőrzése alól bármikor-bármi miatt, nem lehet tudni más mit tesz a képekkel, aki hozzáfér.

2021. jan. 5. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos én idősebbek is jártam így mint te és mutogatta miután szezmentunk stb. nem szabad képeket csinálni. Megbízol benne igen de nem tudható ha szétmentek mi lesz. Én se gondoltam volna akkor hogy ezt fogja csinalni.

Anyudat problald megnyugtatni. Te ismered mit szeretne hallani vagy mivel lehet kibékíteni.

2021. jan. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
13%
Szóköz, kislány, szóköz!!!
2021. jan. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
15%

#1es vagyok: Aki azt irja semmi köze az anyjànak a cuccaihoz, annyit mondanèk hogy 17èves a làny. Még kicsit van köze hozzà. Èn “örülök” hogy megtalálta, a fejedre koppintott èrte... mondjuk igen...kicsit nagyobbat koppintott. Ha jòl olvastam, nem turkàlt a telefonodban, hanem te adtad neki oda. Nem igy kellett volna elöadnia a dolgot mert igy csak eltàvolodsz majd töle...én a helyedben azt is elmondanàm neki ha megbèkült hogy neked nagyon fàjt hogy ilyeneket mondott ràd.

Mèg egy kèrdès: a baràtod is küldött magàròl intim kèpet vagy videòt??

2021. jan. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:

#25-nek

Igen,persze. És nyilván automatikusan eltávolodok mert lehetetlen ezután megbízni benne.

2021. jan. 5. 09:10
 27/44 anonim ***** válasza:
75%
": Aki azt irja semmi köze az anyjànak a cuccaihoz, annyit mondanèk hogy 17èves a làny. Még kicsit van köze hozzà. " - nincs... a levéltitok védelme ugyanúgy megillet mindenkit 18 év alatt is, mint fölötte. És az ilyen szülőtől persze, hogy eltávolodik minden normális ember. Senki sem bírja a kontrollmániás idiótákat. Tartsa meg a saját "konzi nézeteit" saját magának, senki se kíváncsi rá.
2021. jan. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
22%
Jaj, szegénykém! Kitartást! Ha egy kis lelkisegélyre lenne szükséged, akkor nekem írhatsz, csak ne csinálj hülyeséget!
2021. jan. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
24%

"Én nekem soha nem fordulna meg a fejemben, akár távkapcsolat akár nem(volt már távkapcsolatom)"

akkor pont meg kéne értened... én is voltam távkapcsolatban 2 és fél évig Mo-Anglia viszonylatban, RENGETEG képet küldtünnk egymásnak. sőt, még videohítvunk is és egymásnak masztiztunk a kamerába. tudod ezek olyan dolgok, amiket élőben is csináltunk, amikor volt rá lehetőség. de ugye távkapcsolatban több időt töltünk külön mint együtt, ezért kompenzálunk.

aki meg azzal jön hogy jaj mi lesz ha szétmentek és mutogatja majd másoknak, az nyilvánvalóan rossz emberben bízott. csak magára vethet. ha két egyenes ember szétválik, akkor nem fogják a magánéletüket kiteregetni. az a szar emberek jellemzője. (amúgy azt csak halkan merem megjegyezni, hogy nem minden szakításnak kell törvényszerűen sárdobálásnak lennie. szét lehet menni szépen csendben is, sértődés nélkül)


"Még magamnak sem csinálok ilyen képeket:D"

ezeket senki se magának csinálja wtf magamat bármikor megnézem a tükörben ha kíváncsi vagyok

2021. jan. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
42%

"Aki azt irja semmi köze az anyjànak a cuccaihoz, annyit mondanèk hogy 17èves a làny. Még kicsit van köze hozzà."

remélem sose szaporodsz

2021. jan. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!