Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kérdezzem meg a szüleim...

Hogyan kérdezzem meg a szüleim , hogy a barátom hozzám költözhetne-e?

Figyelt kérdés
Szóval szeretnénk a barátommal összeköltözni együtt vagyunk több , mint 3 éve és szeretnénk összeköltözni . Először albérletben gondolkoztunk viszont drága és van egy kisállatom is ami még jobban megnehezíti a dolgokat . Így jött az ötlet , hogy a barátom költözne hozzám . Hozzájuk nem jó , mert így is egy szobában lakik az anyjával . Nálam elférnénk . Beszállna a költségekbe . Hetente egyszer eddig is nálunk aludt , kétszer ha úgy dolgozik . Szüleim kedvelik . Szóval ugye sok pár lakik az egyik szülőnél anyagi okok miatt és valahogyan ezt megkellett beszélniük . Szüleim nagyon az albérlet ellen vannak . Mikor együtt voltak ők is az anyukám szüleinél laktak . Tehát szerintem nem lenne gond azzal , hogy nálunk lakjon . Mégis nem tudom , hogyan hozzam fel anyáéknál ezt a dolgot . Szóval megköszönném ha valaki segítene és elmesélné náluk , hogy történt ez az összeköltözés ebben a formában . 20 éves lány és 24 éves fiúról van szó ha ez számit .

2021. jan. 7. 23:12
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem a szüleid ebbe nem fognak belemenni,hacsak nincs komoly oka.Házasság,eljegyzés vagy baba?Miért szeretnéd hozzátok költöztetni a barátodat?Nektek így kényelmes lenne,de a szüleidnek nem biztos.Azért próbáld meg kérdezni,hátha.Sok szerencsét!
2021. jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom eldöntötted hogy csak a szüleiddel élés jöhet szóba. Akkor szerintem egyszerűen állj eléjük és kérdezd meg kérek perec. Mi nem tudhatjuk higy a te szüleid hogyan fognak reagálni.
2021. jan. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 Savlekotő ***** válasza:
75%
Ne a szülők nyakán játssz papás mamást előbb gyere ki a gyerekkorból.
2021. jan. 21. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!