Jogos a felháborodásuk?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem facebookon keresztül egy azeri sráccal, a közös érdeklődésünk hozott össze minket. Majd mondta, hogy mielőtt hivatalosan járni kezdenénk, eljönne meglátogatni engem Magyarországon. Erre szüleim teljesen felháborodtak, hogy miért neten ismerkedtem meg valakivel, pláne, hogy ilyen messze is lakik. Ergo nem úgy veszem, hogy szívesen látnák őt, ha eljönne hozzánk.


(Én 20/N vagyok, a srác 21)


2021. jan. 13. 23:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
34%
Miért nem jók neked a magyar fiúk?
2021. jan. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
41%
20-as, az mindegy, csak az örményeknek kell félniük.
2021. jan. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
64%

Kizárt dolog, hogy megengedjem, hogy egy vadidegen! a házamban aludjon. Hát a nagy fenéket, szépen keressen csak egy szállást, ahol többek között töltse le a kéthetes karantént. Majd utána tárgyalhatunk egy ebédről.


Fiatal, naiv lányka vagy még, az a helyzet, a szüleid jogosan ellenkeznek.

2021. jan. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
32%
Fa..ért nem tudtok magyarokkal ismerkedni. Ja mert nem mindenki olyan helyes cuki? Nem keresnek 600-ezreket? Bocs, nem is értem az olyan nőket, hogy kinek képzeli magát az olyan, aki ezt elvárja.
2021. jan. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
48%
24es kezeltesd magad, aztán keress egy ősmagyar nőt, és hozzatok a világra még egy magyart.
2021. jan. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
65%

24-es.

Nem azért, de miért baj ha valaki más nemzetiségűvel akar lenni?

2021. jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
58%
24-es: el vagy tévedve. Itt az érdeklődési kör hozta össze őket, szó nem volt cukiságról, meg 600 ezres fizetésről, meg arról, hogy a lánynak milyen fizetésigényei vannak. Ha mindenbe a saját frusztrációdat látod bele, ne csadálkozz, ha nagyívben elkerülnek a nők :D
2021. jan. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
38%
A kis "elfogadó" emberkék, akiknek nincs baja a nemzetiséggel, majd remélem nem bánják, ha egy terroristával több lesz az országban.
2021. jan. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!