Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi az amit nem akarnál látni...

Mi az amit nem akarnál látni a gyerekeden?

Figyelt kérdés

2021. febr. 2. 18:49
A kérdező szavazást indított:
Piercing
Színes haj
Bőrcuccok
66 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Oroszlánt.
2021. febr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem mintha ezeket befolyásolhatná a szülő.
2021. febr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%

Hűha, az én lányomnak ezek közül mindegyik van/volt és semmi baj nincs vele. Rendesen tanul, intelligens, becsületes, tartós, komoly párkapcsokata van, rendes barátai. A tetoválás lenne az amit nem engednék neki 18 éves kora alatt.

De kérlek... Ne legyünk ilyen fekszínesek hogy ilyen (manapság már mindennap) dolgok negatívan ítélünk meg valakit.

Ha inna, vagy dohányozna az zavarna, mert nem akarnám hogy tönkretegya magát, de ezek ártalmatlan dolgok. Ha valakinek tetszik, viselje őket nyugottan.

2021. febr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ezekkel nincs semmi baj. Vagyis normál keretek között. Bár a bőrruhákkal vannak fenntartásaim😅 amíg nem kirívóak szerintem oké.


Általános iskolában nem engedném nagyon egyiket se, de középiskolában már szerintem nem lenne gáz egyik se.


A piercingeket ki lehet venni, legtöbb helyen szépen el is tűnik.

A haját bármikor vissza lehet festeni eredeti színre-ammónia mentessel.


Bár lehet x év múlva máshogy fogom látni, de ha jól érzi majd leendő gyerekem magát úgy, ahogy van, egészségére.

2021. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
57%
Nagy loncsos raszta hajat
2021. febr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
75%

A tágeszokat.

Fül,orr,száj farok...azok kiaßott gázok.

2021. febr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
A szomszédot.
2021. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
15%

Piercing és tetkó. Nem a szokásos okok miatt, hanem mert egyre több helyen tanulom azt, hogy ezek bizony befolyásolják a fascia működését és olyan gondokat okoznak, amikről egy laikusnak fogalma sincs és el sem hiszi. Egy sima, rossz helyre lőtt fülbevaló is egész életen át tartó bajt okoz. Nem is lyukasztottuk ki a fülét. Majd ha nagy lesz és szeretné, akkor egy olyan helyen megteszi, ahol figyelnek az akupunktúrás pontokra.


A haját kimosható festékkel 3 éves kora óta festem, náhány alkalommal évente. Menős az oviban. Bőrszerkója is van, gondolom nem fogok falnak menni, ha 16 évesen is fogja szeretni :)

2021. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Bőrruha senkit nem zavarna? Teljes bőrszerelésre gondoltam.
2021. febr. 2. 19:18
 10/25 anonim ***** válasza:
90%
Nekem megvan mind a három tizenhat éves korom óta, és nem csináltak belőle hisztit, sőt. Piercing belövésre és hajfestésre velem jött Anya, a bőrruhákat meg együtt válogattuk ki.
2021. febr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!