Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi az amit nem akarnál látni...

Mi az amit nem akarnál látni a gyerekeden?

Figyelt kérdés

2021. febr. 2. 18:49
1 2 3
 11/25 Bellatrix:3 ***** válasza:
95%

Miért zavarna bárkit is? Amúgy nekem minden van bőr ruhától elkezdve, acélbetkós bakancs, színes haj, piercing meg tetoválások. Normális melóm van, rendes barátaim. Ezzel nincs baj.

25/N

2021. febr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
54%
Leginkább bőr cuccokat, mert szívügyem az állatok védelme és igyekszem a gyerekemet is a természet és az állatok szeretetére nevelni. De nyilván nem tagadnám ki, vagy semmi ilyesmi, csak csalódott lennék, és valamilyen szinten saját magamat okolnám, hogy nem sikerült elég hatékonyan nevelnem.
2021. febr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
70%

Én 15 éves korom óta festem a hajamat, volt már szürke, barna, vörös, lila, fekete, stb..., most éppen kék.

15 évesen lett piercingem is, anya kísért el, mert 15 évesen még szülői engedély kellett. (Aztán a többit a bátyám csinálta nekem itthon:D)

Bőrcuccom is van bőven.

Se anya, se apa nem csinált ezekből soha nagy ügyet.

18L

2021. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
31%

5 évesen egyiket sem.


15 évesen, egy elitgimnázium kitűnő tanulójaként egyik ellen sem lenne kifogásom.


40/fiúsanya

2021. febr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Metionin ***** válasza:
93%

Ütésnyomok például.

Ki nem szarja le hogy milyen hajat vagy ruhát akar? Amúgy is a seggből szájat tipikus esete lenne ha ezen akadnék ki a kék hajammal, szanaszét piercingelt fülemmel és a ruhatárammal, amiben pár évvel ezelőttig egy bőrgatya is volt csak sajnos szétment.

2021. febr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
25%

Mindhármat nem lehet bejelölni?


Ui.: ez vélemény kérdés volt, miért kellett valakinek az embereket lepontozni?

2021. febr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
91%
A viselkedése számítana számomra,nem a kinézete.
2021. febr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
88%

Ezeknél sokkal rosszabb dolgok is vannak. Kit izgat hogy néz ki?

Számomra egyedül a fültágító bajos, mert azt csak plasztikai sebész tudja rendbe tenni, ha megunja. Arról azért megpróbálnám lebeszélni, ha akarna. De amúgy az ő döntése. Inkább legyen neki es tudjak róla, minthogy titkolózzon.

2021. febr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
87%
Semmi bajom egyikkel se. Nekem is színes a hajam. Van piercingem, tetkóm.
2021. febr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
85%

Hm varjal. 6 piercingem van a fulembe, anyu soha nem tiltott, csak figyelmeztetett nehogy beszoljanak a suliba. Azota egyetemista vagyok de soha senki nem szólt erte.

Kiskorom ota imadtam ezeket a dolgokat,altalaban en ugy latom a legtöbb gyereknel ezek atmeneti idoszakok, van akinél tenyleg maradnak:)

2021. febr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!