Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehet ebből valami bajom?...

Lehet ebből valami bajom? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Van egy lányom,aki 16 éves.Összejött egy 30 éves pasival-tiltás ellenére-és mindenáron oda akar hozzá költözni.Én (az anya) szar szemét vagyok,el akar tőlem költözni,stb.Persze nem engedem.Folyton szökik,már a családsegítőben is voltunk emiatt.

A család normális vele,megvan mindene,nem bántjuk soose,de most ő meg van őrülve azért a pasiért/meg a költözésért.

Bement a családsegítőbe,mindenfélét hazudott rólam,hogy bosszúból befeketítsen.Azt hazudta hogy én kék-zöldre ütöm verem,sírva szokott elmenekülni itthonról.Összebeszélt az egyik ismerősével,hogy mondja azt,ő is látta már hogy mit teszek "szegény" lánnyal.

Persze az egészből semmi se igaz,a családsegítős hölgy árulta el,hogy miket mondott rólam.

Tudim hogy a gyermekvédelem erős,aggódok,hogy ebből még bajom lehet,pedig alaptalan.Mindez egy férdi miatt.

Otthon minden szavam meg kell válogatnom,mert képes mindent felhasználni ellenem.Félek,hogy enki hisznek és valamilyen módon lecsukat.Félnem kell a saját lányomtól.Már azt is kinézem sajnos belőle ezek után,hogy direkt megütteti magát valakivel,vagy sérülést okoz magának,hogy azt mondhassa,én verem.

Mit tegyek? Ügyvéd tud segíteni?


2021. febr. 11. 12:50
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
96%

20! Én ezt értem, de akkor hagyni kell, hogy megpróbáljanak összeházadodni és nagykorúsítsák a lányt. Ennek semmi értelme, hogy tönkreteszi egy család életét, vádaskodik, rágalmaz és az anya jöhet ki belőle a legszarabbul.


Minél előbb ki kell paterolni onnan, mert most is azt csinál amit akar, csak így az anyja felel érte, akit még jól meg is szívat. Más módot meg nem látok erre.

2021. febr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
0%
Pasit jelentsd fel, mert kiskorúval kezdett ki, szóóóval simán megbüntetik...
2021. febr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
86%

Én megmondanám neki, amikor a pasija elválik tőle, vagy ő akar elválni, csak tessék de hozzám ne jöjjön sírva, hanem oldja meg az életét, hiszen már "nagykorú nő".

Ha ezek után is hisztizne meg akaratoskodna, akkor ennyi volt, csinál, amit akar, engem nem érdekelne.

2021. febr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

22-es, te miről beszélsz? :D


A csaj 14 éves korától azt csinálnak, amit akarnak.


Most olvastam végig, és őszinte leszek: én lemondanék róla. Oké, hogy a gyerekem, de ezt nem tűrném el tőle, akkor gyerekotthonba kerül, nem érdekel, de egy pillanatig nem lennék hajlandó félni egy kis szrostól.

2021. febr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Már az én fejemben is megfordult hogy beadom intézetbe.Tudom szörnyen hangzik de ezt már nem lehet bírni.A saját lakásomban meg kell válogatnom a szavaim,nehogy bármit is felhasználjon ellenem.Ha az érdeke úgy kívánja.
2021. febr. 11. 18:32
 26/41 A kérdező kommentje:
Persze ha házasság útján nagykorúvá válik,az más.Onnantól oldja meg az életét.Ő akart felnőtt életet...
2021. febr. 11. 18:35
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nézzetek utána mik a feltételei ennek a házasságnak, aztán rá kell adni a kabátot és be kell csukni mögötte az ajtót.


Én is emlékszem a kamaszkoromra, nem volt olyan rég. Én is lázadtam, voltak viták, de ekkora gerinctelen, hálátlan szarkeverő sosem voltam, még akkor sem, amikor épp nagyon szerelmes voltam.

2021. febr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
67%
Ha eleve beadatnád intézetbe akkor miért nem hagyod, hogy a pasi problémája legyen a lányod? Közlöd vele, hogy oké elmehet,de ha közben bekapja a legyet azért már nem te vagy a felelős és hülye leszel helyette felnevelni a gyereket(mert ez is benn van a pakliban).
2021. febr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
35%

Majd egy év múlva becsönget és hoz ajándékba egy unokát is.

...és még mindig csak 17 éves lesz, vagyis be kell fogadnod.

Azután nálad felejti majd a gyereket, mert újabb pasas van a láthatáron...

2021. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Hétfőn adják be a hapsival a kérelmet házassági engedélyhez,ha sikerül nekik és kapnak engedéyt,akkor mehet a lány isten hírével
2021. febr. 12. 06:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!