Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Huszonévesek! Nektek mennyire...

Huszonévesek! Nektek mennyire aktívak a szüleitek és milyen velük a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Az én szüleim 51 (apukám) és 58 (anyukám) évesek. Anyukám jelenleg nem dolgozik, és minden napja abból áll, hogy elmegy a boltba, esetleg főz valamit és a nap hátralévő részében a telefonját nyomkodja (pl. telefonál, youtube videókat néz, pinterestezik, facebookozik stb.). Apukám dolgozik, de a munkából hazajövet ő is csak eszik és befekszik a tv elé, alszik. Egy átlag nap így néz ki. Közben senkihez nem lehet hozzászólni, mindenki csak elvonul valahova egyedül és nem is hallják meg, ha valamit mond az ember. Családi programok abszolút nincsenek nálunk, soha nem megyünk sehova, soha nem jöhet hozzánk senki, soha nem csinálunk együtt semmit, még beszélgetni se nagyon szoktunk. Így nőttem fel, tehát gyerekkorom óta ez van és bár megszoktam, mégis zavar.
2021. febr. 11. 12:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mindkét szülőm 52, teljesen aktívak, dolgoznak, apám még levelező egyetmre is jár. Emellett eljárnak sokat sétálni a kutyáikkal, kertészekdnek, mindig szépítenek valamit a házon. A barátaikkal is sokat találkoznak, korna előtt eljártak velük moziba, úszni, kirándulni, koncertekre. Emellett anyám szereti nyomkodni a telefont, apám meg olvasni.

Ők mindig mondják nekem, hogy mióta elköltöztem, azóta a második fiatalságukat élik. Engem már felneveltek, és még előttük az élet.

Jó a kapcsolatunk, naponta beszélünk telefonon, meg kb havonta találkozunk. Szívesen találkoznánk többször is, de most munka meg suli mellett ennyire van időm.

2021. febr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!