Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy magyarázzam meg a 3 éves...

Hogy magyarázzam meg a 3 éves fiamnak, hogy az apja nem jön többet, mert nem kíváncsi rá?

Figyelt kérdés

Elváltunk, megcsalt, elköltöztem a két gyerekkel. A nagyobbik már sulis, ő nem is akar menni az apjához.

Fenyegetett amikor eljöttünk, hogy úgy sem találok más férfit, meg ha el merem vinni a gyerekeket, onnantól kezdve a szemében halottak.

De idejött tegnap is és lefeküdt aludni, nem is foglalkozott a gyerekekkel. Utána még ő volt megsértődve, hogy szóvá tettem, hogy aludni jön ide.

Megsértődött, hogy soha nem jön. De a 3 éves fiam utána sír, hogy mennek autózni. De az apja nem kíváncsi rá.

Mit mondjak neki?


2021. febr. 21. 15:26
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Úgy gondolja, ha a nagyobbik gyerek nagyobb lesz, vissza költözik hozzá, és ő fogja ápolni, ha idős lesz és beteg. Egyenlőre még jó neki, az anyja főz meg mos neki, de már ő sem fiatal. Ezért szeretné, ha a lány oda költözne, akkor ő veszi át ezt a szerepet.
2021. febr. 21. 16:25
 12/29 anonim ***** válasza:
85%
Nos, felkelted és kibaxod a lakásból. Nem bonyolult.
2021. febr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
31%
Amúgy érdekes ez....Tegnap azt mondta, hogy nem jön többet és te már magyarázni akarsz a gyereknek hogyha többé nem látja az apját... Aha.
2021. febr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Minden héten elmondja, hogy nem jön. Az elején még örültem, hogy elviszi őket, és végre igazi apa módra fog viselkedni, de így ennek semmi értelme.
2021. febr. 21. 16:37
 15/29 A kérdező kommentje:
Nem szerettem volna rosszban lenni vele, mégis csak több mint 10 évig éltünk együtt. A kicsi szereti, a nagy nem, azt meg csak magának köszönheti.
2021. febr. 21. 16:39
 16/29 anonim ***** válasza:
22%

De amúgy ha a láthatási ideje alatt aludni akar, akkor most az neked mit fáj? Ez a gyerekeket sem veszélyezteti ezzel...


Te minden szabadidődben tartalmas programokban vagy a gyerekekkel?


Lehet hogy most ilyen egy darabig, de máskor csinálna velük valamit...

Állatkertbe, moziba jelenleg úgy sem mehetnek.


Azt, hogy többet nem jön, szerintem azért mondhatta mert meg akartad mondani, hogy mi legyen a láthatási idő alatt.

2021. febr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
77%
Inkább örülj neki, ha nem szereti a gyerekét, jobb is, ha nem jár hozzá.
2021. febr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
18%
Ezt: "Kicsim, apu, és anyu, szerették egymást. Ekkor anyu, elkövette a legnagyobb, alap hibát, amit csak nő elkövethet a kapcsolatban: terhes lett, és szült."
2021. febr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Mikor együtt éltünk, akkor sem foglalkozott velük. Gondoltam, hogy most más lesz a helyzet. Reggel vitte őket, délután 3-kor hozta vissza. Nem bírta volna ki délelőtt alvás nélkül. Az anyja is megmondta, hogy menekül a gyerekei elől. Akkor ennek nincs értelme.
2021. febr. 21. 16:50
 20/29 A kérdező kommentje:
Nem tartom hibának őket.
2021. febr. 21. 16:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!