Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Comingout Karácsonykor jó ötlet?

Comingout Karácsonykor jó ötlet?

Figyelt kérdés

A szülők nem tudják, hogy milyen beállítottságú vagyok.

Nekem már van egy tartós kapcsolatom és szeretném bemutatni az illetőt.

A Karácsony a szeretet ünnepe.

Úgy gondoltam, várok karácsonyig, és akkor mutatom be az azonos nemű élettársam és nálunk maradna szilveszterig.


Ugye ez jó ötlet!



2021. febr. 22. 09:34
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
79%
#30 sajnálom a lányodat hogy ilyen anyával verte meg a sors
2021. febr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
88%

#Hogy kell elképzelni? Sehogy. Ok, együtt él valakivel, de nem vagyok a "boldogságukra" kíváncsi. Ugyanúgy imádnám mint most, de egyedül jöjjön karácsonyozni.#

Ez utolsó mondatod eléggé üti az előzőket. Ez nem szeretet, a szeretet nem elvar.te viszont csak akkor szereted ha nem önmaga. Elárulom egy idő utan sehogy nem menne karácsonyozni.

( egyébként szerintem is sz.r ötlet karácsonykor kitálalni váratlanul)

2021. febr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
6%

#32

Ok, szr anya vagyok, legyen.

Nem kicsi már a lányom, azért látszik, hogy a fiúk érdeklik.

Szerintem nem lesz bz.i abból az emberből aki nem ész nélkül rohan a divat után. Mert a Budapest Pride mi más, ha nem divat? Mi heterók miért nem vonulunk ki az utcára?

Régen egyébként nagyon elítélték a homoszexuálisokat, sőt még régebben volt, hogy az életüket is kioltották.

Nem érdekel igazán, hogy kinek mi nyújt örömöt, de ezt nem kell reklámozni szerintem.

2021. febr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%
34# de a való életben pl megkérdezem a kollegamat, gyerekemet h merre kirándult hétvégén tagadja le hogy a párjával volt? Hogy? Vagy nem mondhatja hogy kepzeld vettünk Juliskaval egy autót/ házat? Némán üljön vagy mi?
2021. febr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem nem lesz bz.i abból az emberből aki nem ész nélkül rohan a divat után"

ha az lenne a divat hogy mindenki kelkáposztát zabál spenótos pacallal, de te mindhármat utálod, meddig tudnád tettetni, hogy szereted? vagy te meddig tudnál "divatból" meleg lenni?


"Mi heterók miért nem vonulunk ki az utcára?"

van ilyen, békemenetnek hívják...


"Régen egyébként nagyon elítélték a homoszexuálisokat, sőt még régebben volt, hogy az életüket is kioltották."

igen, ez így volt sajnos. ezzel mit akartál mondani?

2021. febr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%
Régen meg a nők nem dolgozhattak és szavazhattak- Akkor azt se teszed nyilván meg cseléd vagy és a férjed dönt
2021. febr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:

Mielőtt nagyon neki estek itt egy anyukának, aki elmondta a nézetit két dolog:

1: Ez nem róla szól. Le lehet róla szállni.

2: Köszönöm a saját meglátását a világról.

2021. febr. 22. 12:21
 38/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem róla szól de gyanús h a szüleid is hasonlóan állnak a témához. Különben nem azon kínlódnál hogy majd egy évet várj arra hogy az elvileg szeretet ünnepen ne habzó szájjal b.sszanak ki a szülői házból.
2021. febr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
0%

És hangsúlyozom! Semmi bajom a melegekkel, csak ne reklámozzák.

Kérdező, ne ünnep alatt oszd ezt meg velük, mert nem tudod a reakciót.

Sima mezei hétköznap pont jó lesz.

2021. febr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
100%

akkor két nő ok, két pasi nem?

remek...

2021. febr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!