Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Comingout Karácsonykor jó ötlet?

Comingout Karácsonykor jó ötlet?

Figyelt kérdés

A szülők nem tudják, hogy milyen beállítottságú vagyok.

Nekem már van egy tartós kapcsolatom és szeretném bemutatni az illetőt.

A Karácsony a szeretet ünnepe.

Úgy gondoltam, várok karácsonyig, és akkor mutatom be az azonos nemű élettársam és nálunk maradna szilveszterig.


Ugye ez jó ötlet!



2021. febr. 22. 09:34
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy addigra szakítasz is vele.
2021. febr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim válasza:
100%

Én sem tartom valami jó ötletnek, az én meglátásom szerint a karácsony egy kicsit "intimebb" ünnep, első bemutatkozásképp senkit nem állítanék akkor oda a fa alá, úgy meg pláne nem, hogy a szüleim nem tudják, hogy a saját nememhez vonzódom.

Szerintem nem érdemes ezzel sokat várnod, nekem sem tesz jót, de nem tudom, hogy a párodnak milyen a természete, de azt tartsd észben, hogy van, aki hosszútávon elég rossz néven venné, hogy "még mindig nem gondolod elég komolynak a kapcsolatot ahhoz, hogy felvállald végre". Ezt is tartsd szem előtt, mert elég könnyen ki lehet forgatni ezt a helyzetet a párod szemszögéből, és ha sokáig halogatod, lehet egyre inkább el fog bizonytalanodni.

2021. febr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
85%

Ilyen hülye ötlet normális ember fejében meg sem fordul.... :-D


elég sokk önmagában is, de hogy anyádék karácsonyát is agyon akarod vágni, az még rátesz egy lapáttal...

2021. febr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
97%
Emberek, ébresztőőőőőő :DDD
2021. febr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
28%
Ne város addig. A szülők szeretnek.
2021. febr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
10%
Azt, hogy hetero vagy, mindig jó elmondani. Ennyire azt hitték, hogy "ferde" beállítottságú vagy? :D
2021. febr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
77%

Karácsony NEM a szeretet ünnepe.


A családok nagyrészénél tiszta ideg mindenki, és a háta közepére nem kívánja az egész hajcihőt, a felesleges ajándékvásárlást, meg az ostoba rokonokat, akikhez menni kell vagy akiket vendégül kell látnia.


Egyébként remek, főleg, ha a szüleid homofóbok, és szenteste bxnak ki a pároddal együtt. :D


Azt viszone szerintem már most felejtsd el hogy "nálatok maradhatna" szilveszterig.

Ha az én gyerekem lennél, másnapig SEM engedném, hogy ott aludjon a fiúd/csajod, mert nem ismerem, és idegent nem engedek a házamba éjszakára. Szilveszterig pedig biztosan nem lézenghetne ott.

2021. febr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
90%

Röviden: nem jó ötlet. Nagyon nem.

Gondolj a párodra is, milyen kellemetlen lenne neki. Nagy a valószínűsége, hogy a szüleid tennének rá keresetlen megjegyzéseket, mert az első sokkban nem tudnak racionálisan gondolkodni. Először mondd el nekik, hogy nem vagy hetero, és ha ezt elfogadták, utána bemutathatod nekik a párodat.

2021. febr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
87%
#14: csak nem arra célzol, hogy kamukérdés / gumicsont / troll? :-D
2021. febr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
93%
Hát, ha karácsonyig esetleg kitart ez a kapcsolat.....
2021. febr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!