Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Comingout Karácsonykor jó ötlet?

Comingout Karácsonykor jó ötlet?

Figyelt kérdés

A szülők nem tudják, hogy milyen beállítottságú vagyok.

Nekem már van egy tartós kapcsolatom és szeretném bemutatni az illetőt.

A Karácsony a szeretet ünnepe.

Úgy gondoltam, várok karácsonyig, és akkor mutatom be az azonos nemű élettársam és nálunk maradna szilveszterig.


Ugye ez jó ötlet!



2021. febr. 22. 09:34
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó hülye ötlet. Ha bepöccennek pont lef0ssák hogy a szeretet ünnepe.

Majd azt hallgathatod hogy elb4sztad a karácsonyát mindenkinek, meg rólad szólt az egész.


Én inkább sima hétköznap mondanám el. Ha nem is fogadják jól, karácsonyra legalább megbékélnek a gondolattal. A kínos kérdések is lemennek addigra, és lehetne közösen ünnepelni, nyugiban.

Ha meg nem fogadják el, legalább tudom, és ünnepelek a párommal, családi vita nélkül.

2021. febr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
97%
Melegként azt tanácsolom, hogy ezt gondold át. Ne karácsonyt válassz, hanem egy olyan pillanatot, amikor a szüleid nagyon fel vannak dobódva. Legyél őszinte, és hagyd hogy ülepedjen a dolog. Ha megemésztették a hírt, utána finoman adagolhatod, hogy szeretnéd bemutatni a párodat.
2021. febr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
8%

Én amúgy tényleg nem értem mire jó ez. Divatból hogy vonzódhat / szexelhet valaki azonos neművel? Ennyire csak nem lett elbszva a világ...


oké vannak genetikai vadhajtások, akiknél ez születéssel kialakul mint rendellenesség, de ezzel semmi baj nincs, ők így születtek, ezt el kell fogadni. De lassan már ott tartunk, hogy az ország fele "meleg".

2021. febr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
21%

Persze, mikor máskor kell ezt közölni, ha nem Karácsonykor?

Meg még maradjon is ott szilveszterig.

Szép lesz!

"Anyu, apu mi bemegyünk Pistivel a szobába kicsit huncutkudni."

Hát a karácsonyi menü garantáltan kijön a szülőkből is.

Nem is az, hogy simán véget érhat karácsonyig a kapcsolat ahogy írta valaki, simán lehet, hogy rájössz, nem is a saját nemedhez vonzódsz, lehet a partnered jön rá, hogy azért lehet ellenkező neművel az igazi a testi kapcsolat.

De amúgy ha már akkor jelented be a szüleidnek, szerintem hívd meg őket a Pridera is, úgy lesz igazi az ünnep. 😂

Különben anya vagyok, de úgy gondolom, a lányomnak nem kell majd itthon részleteznie ha aberrált lesz. Ha fiam lenne, akkor meg pláne nem.

Amúgy arra készülj fel, benne van a pakliban, hogy a langyi barátoddal együtt úgy vágnak ki mint macskát sz...!

2021. febr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
100%

"Különben anya vagyok, de úgy gondolom, a lányomnak nem kell majd itthon részleteznie ha aberrált lesz. Ha fiam lenne, akkor meg pláne nem."

Ezt nem értem, akkor hazudjon hogy kivel él, vagy ezt hosszú távon hogy kéne elképzelni?

2021. febr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
84%

26

Homofób anyuka, aki addig szereti nagyon a gyerekeit, amíg megfelelő nemi szervekkel érintkezik. Igazi szuperszülő :) és még az ilyen aberráltozik le másokat.

2021. febr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%

27

Igen, valószínű. Csak egyszerűen nem értem hogy akarjak kivitelezni. Ez olyan mint a nekem mindegy mit csinálnak csak a 4fal között stb duma.

Hát a melegek is csak beszélnek arrol hogy hova mentek hétvégén, kivel élnék stb, nem? Vagy velük onnantól hogy kiderül a " dolog" csak az időjárásról beszelgetnek vagy hogy?

2021. febr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
65%

nem valami jó ötlet rögtön letámadni őket. Gondolj bele, te ehhez mit szólnál a helyükben?

nem is a beállítottság, hanem hogy ünnepre beállít a családtag egy vadidegennel, hogy na, amúgy a párom.

inkább add elő mostanában, hogy a saját nemedhez vonzódsz, aztán, ha ahhoz képest ez lecsitul, jöhet hogy van is valaki...

2021. febr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
14%

Ez egy perverzió, plusz ugye ma divat is lett.

Azért merek így vélekedni erről, mert a családunkban nem volt langyi, a lányom sem hiszem, hogy majd elferdül. Ha mégis, akkor valamit nagyon elcsesztem. Igen, magamban fogom keresni a hibát.

Hogy kell elképzelni? Sehogy. Ok, együtt él valakivel, de nem vagyok a "boldogságukra" kíváncsi. Ugyanúgy imádnám mint most, de egyedül jöjjön karácsonyozni.

És érdekes, mert fiú esetében ezt tuti nehezebb elfogadni, feldolgozni.

2021. febr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
82%

És érdekes, mert fiú esetében ezt tuti nehezebb elfogadni, feldolgozni.


Persze, met leány esetén rá lehet fogni, hogy csak barátnők. és azt könnyebben beveszi a "falu szája"

2021. febr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!