Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyi volt a leghosszabb idő...

Mennyi volt a leghosszabb idő amikor nem beszéltetek a szüleitekkel egy veszekedés után?

Figyelt kérdés

2021. febr. 28. 16:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
6 nap
2021. febr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
5 éve nem beszélek vele , és nem is tervezem.
2021. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Apámmal 4 évig nem álltam szóba.
2021. febr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
89%
A szüleimmel összeveszett a nővérem és 2009 óta nem beszél velük.
2021. febr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
93%
Úgy néz ki 3 ember szívesen venné, ha véresre verné az apja, mert szerintük nem hasznos a válaszom egyáltalán. #4 voltam.
2021. febr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Kilences es negyes! Megkonnyeztem, amit irtatok. Nagyon sajnalom azt, ami törtent veletek, amin at mentetek kicsi korotokban.

A férjem anyja is egy rettenetes szulo volt, o sem beszel mar vele. Epp akkor lepett ki a csaladi korbol amikor megismertem. A baratai figyelmeztettek, hogy vigyazzak ra, csak akkor kezdjek vele kapcsolatot, ha fel vagyok készülve egy lelkileg kikeszult es szeretethianyos emberre. Azóta jol van, mar a ferjem. :) remek ember, biztos vagyok benne, hogy beloletek is az lett, hiszen felul tudtatok mulni a rossz szuloket es ti biztos maskepp fogtok cseledni ha szulok lesztek.

2021. febr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

apám,majdnem egy év.

most is csak, mert hagytam, hogy felköszöntsön,és akkor csevgetem vele második alaklomnál.

de amúgy nem keresem, és nem megyek oda, ha otthon van.

Amikor most fiatalon meghalt egy ismerősöm, megijedtem, hogy így lesz végünk, de én még tartok tőle, üvöltött velem, őrjöngött, épp nem ütött meg egy ártatlan dolog miatt, amit a nője kavart be.

2021. febr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg 9 éve, de soha többé nem fogok.
2021. márc. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem egy éve nem beszélek apámmal. Sose volt jó a kapcsolatunk. Öcsém a tökéletes kis kedvence, én bármit csináltam soha nem erhettem fel hozzá, soha nem voltam elég jó. Velem mindig üvöltött, olyan dolgokért is amikért öcsémmel nem. Egyszer egy ilyen üvöltés alkalmával azzt mondta nem érek semmit.

Máskor meg egy családi ebédnél csak úgy kijelentette hogy egy apa jobban szereti a fiát mint a lányát.

De most legutóbb azért telt be a pohár mert bár már felnőtt vagyok és elkoltoztem úgy kezel mint egy gyereket és meg akarja mondani nekem hogy hogy kellene élnem. Összevesztünk és azóta nem beszéltünk. Persze próbált bekulni de mint mindig bocsánatot most sincs eszében sem kérni.

Én meg úgy érzem nincs szükségem erre a mérgező kapcsolatra. Azóta sokkal nyugodtabb az életem.

2021. márc. 1. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Fél év, de azóta már minden rendeződött.
2021. márc. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!