Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyi volt a leghosszabb idő...

Mennyi volt a leghosszabb idő amikor nem beszéltetek a szüleitekkel egy veszekedés után?

Figyelt kérdés

2021. febr. 28. 16:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

3 eve. Nem vesztunk ossze, en akkor meg egyszer utoljara meghallgattam, ahogy probalt megalazni anyammal egyutt, masok fule hallatara.


A mai napig csak azt banom, hogy csak 3 eve nem beszelunk es nem 10.

2021. márc. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan öt éve nem beszélek anyámmal. Ő egy tipikus mérgező nő, sokszor kérdeztem tőle, minek szült gyereket, ráadásul hármat ("magam sem tudom" - volt rá időm válasz) Szinte gyűlölt minket, jó szó nem hagyta el a száját csak a sok mocskos, szidás, megaláztatás, verés, bántalmazás. Nekem egyszerűen nem is hiányzik, nincs mi hiányozzon. Jo emlékem nincs is, se egy puszi se egy ölelés, semmi. Tesóim néha telefonon beszélnek vele, nekik valamiért megvan még a "mégis csak anyám" érzés. Szerintem azért, mert én vagyok a legidosebb, rajtam csattant sokszor minden, és sokszor álltam ki a tesóimért.
2021. márc. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
4 nap
2021. márc. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!