Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem fogják fel a szüleim...

Miért nem fogják fel a szüleim, hogy önhibámon kívül nincs munkám?

Figyelt kérdés

Alapból nincs álláslehetőség ezen a településen, ahol lakok, de nem akarok elköltözni, mert nincs kivel. Nem akarok egyedül élni, pénzem sincs rá. A vírus miatt nincs hova beadnom az önéletrajzomat, itt pedig protekciósok kapnak állást csak.

A szüleim gyakran piszkálnak, hogy miért nincs még munkám. Nem értem; nem fogják fel,hogy alapból kisvárosban lakunk, és még vírus is van? Ha nem hívnak be sehova, nem tudok mit csinálni, ha a fejem tetejére állok, akkor se lesz jobb.



2021. márc. 23. 17:56
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
86%
merre laksz?
2021. márc. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
100%
19, ahol en vagyok diakszovi, ott van telefonalos munka. Elvileg nem tukmalni kell, hanem csak kerdeseket feltenni. Lehet mar betelt, de kb minden heten keresnek uj embert, cserélődnek, szoval egy próbát meger, ha erdekel, elkuldom :D
2021. márc. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem is kórházba menj. Sok helyen van noverszallo, ingyen kaja a konyharol.
2021. márc. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
11%
Szerintetek ebbe a virus helyzetbe el fog menni egy munkás szállóra? Hát nem. Oké hogy költözni nem akar, viszont a 7es válasza még élhető is. Nem egyszerű hogy elérje a szomszéd településről induló céges buszt, de ugrónak jó lenne egy ilyen a kérdezőnek is, amíg esetleg nincs "jobb" "közelebb".
2021. márc. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
29%
#19 Gyárba, McDonaldsba, Spárba árufeltölteni vagy kamionra rakodni a vidéki kisvárosban is lehet, csak egy egyetemistának érthető módon nem dukál, mint ahogy nekem sem, inkább az öngyilkosság. Vannak junior fejlesztő diákállások, de oda nem vettek fel, mert megbuktam a programozó teszten, nincs elég tudásom hozzá (6. féléves infós egyetemista vagyok és végigcsaltam 0 tanulással az egyetemet, honnan is lenne tudásom). De vannak ilyen munkák is. Én csak egyszerűen lusta vagyok dolgozni egyetem mellett (meg hülye azokhoz amiket szeretnék), valószínűleg a kérdező és te is így vagytok. Ez van, teljesen normális, nem kell hazudozni, hogy jaj nicns meló. Nem akarunk dolgozni amik rendelkezésre állnak, ennyire egyszerű.
2021. márc. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
91%

24-es !


Mert mi lesz a szállón? Azokkal lesz akikkel dolgozik...


Gyárban is egymás seggében lesznek

2021. márc. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
95%

25, bullshit. Semmelweisen végeztem pár éve, végigdolgoztam, " mocsok "munkákat is elvallaltunk a szaktarsaimmal.

Nagyon sok egyetemistaval dolgoztam együtt (volt köztük mérnök, jogász, bölcsész, aki koreait hallgatott, gyógyszeresz, dietetikus stb), évfolyamomrol is, ráadásul nem a könnyű, lablógi munkakat.

Legyszíves ne altalanosits...

2021. márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
97%
Csak az nem dolgozik, aki nem akar. Bármelyik kórház tárt karokkal fogadja a takarítókat.
2021. márc. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
75%
#27 nem te írtad ki a kérdést, nem rád és azokra az egyetemistákra értettem, akik mennek és csinálják. Azokra gondolok, akik inkább otthon nyavicskolnak (mint pl én vagy a kérdező).
2021. márc. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
94%
25, szerintem pont hogy dukál az egyetemistaknak ilyen munka. Legalábbis en az vagyok es nem all tolem távol, mivel egy érettségivel, iskola mellett nyilvan nem leszek cégvezető. Csak ilyen munkák vannak. De mi legalabb tanulunk, a kerdezo ezt nem írta. Es ha csak igy van otthon, mint egy f@sz, se munka, se suli, akkor bizony en is szólnék, hogy kezdj magaddal valamit. Ha arufeltolto, akkor az. Arrol ti tehettek, hogy nincs magasabb vegzettsegetek stb. Mondjuk ha 18 evesen mar belecsoppen mindenki a munka világába, akkor a kerdezo is ki tudta volna tapasztalni azt, hogy hogy dolgozzon, ha egy kis faluban el. Ha pénz nem lesz, akkor elköltözni se fog tudni. Es itt el is érkeztünk egy paradoxonhoz. Valahogy el kell kezdeni.
2021. márc. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!