Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem fogják fel a szüleim...

Miért nem fogják fel a szüleim, hogy önhibámon kívül nincs munkám?

Figyelt kérdés

Alapból nincs álláslehetőség ezen a településen, ahol lakok, de nem akarok elköltözni, mert nincs kivel. Nem akarok egyedül élni, pénzem sincs rá. A vírus miatt nincs hova beadnom az önéletrajzomat, itt pedig protekciósok kapnak állást csak.

A szüleim gyakran piszkálnak, hogy miért nincs még munkám. Nem értem; nem fogják fel,hogy alapból kisvárosban lakunk, és még vírus is van? Ha nem hívnak be sehova, nem tudok mit csinálni, ha a fejem tetejére állok, akkor se lesz jobb.



2021. márc. 23. 17:56
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
76%
39, legalabb diploma lesz. de azert a tobbit ne reklamozd :D
2021. márc. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
33%
#41 Márha záróvizsgán tudok csalni valahogy/szerencsém lesz + lesz hely, ahova felvesznek gyakornoknak (a múltkori teszt bukás után úgy érzem a városban már feketelistás vagyok). Egyik se valószínű ezek közül, de ha már ilyen végén vagyok, megpróbálom megszerezni :D
2021. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
13%
35, egy 1600 fős városban élek...
2021. márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
57%
Az nem város.
2021. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
54%
44, miért, mert te azt mondod? Átadom a polgármesternek.
2021. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk most hirdetnek szállásos melót. Bruttó 350-360. 3 műszak. Ja bocsi lehet ukránoknak szól a dolog
2021. márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
75%
Ukrán akar dolgozni, csak nem képes rá. Magyar képes rá, de nem akar.
2021. márc. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
82%
Hova lett a draga kérdező? Behúzta fület-farkat vagy csak a szokásos esti kamukahamukanak lettünk aldozatai?
2021. márc. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
70%
ismerősöm messziről vonattal jön be dolgozni és simán bírja, nincs ilyen hogy jaaaaj nincs meló(persze nem a szomszéd utcában) ha 1 órát kell utazni a munkáért, akkor ennyit kell, ez az élet.
2021. márc. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
91%

Nem olvastam el az eddigi hozzászólásokat, úgyhogy bocs ha ismétlek.


Azért cseszegetnek a szüleid, mert nem teszel meg mindent, hamar feladod, emiatt azt gondolják, hogy igazából csak nem akarod, mert lusta vagy. Én nem feltétlenül gondolom ezt rólad, szerintem nem vagy tisztában a lehetőségeiddel, és azt gondolod, hogy "úgy sem" fog menni, ezért minek megpróbálni. Szarul érzed magad és nincs önbizalmad, sem motivációd ezért nagyon nehezen viseled a kudarcot.


Ilyenkor áll fel az a szar helyzet, hogy neked alapvetően támogatásra és inspirációra lenne szükséged, de az átlag ember csak a problématudat-gerjesztésre tud támaszkodni, ezért elkezdenek cseszegetni, hátha észhez térsz, amire neked a legkevésbé sincs most szükséged. Erre te védekezni kezdesz, amire ők még jobban piszkálnak.


Megéltem ezt már mint piszkáló és mint piszkált is... Ha gondolod, írj privátot :)

2021. márc. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!