Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem fogják fel a szüleim...

Miért nem fogják fel a szüleim, hogy önhibámon kívül nincs munkám?

Figyelt kérdés

Alapból nincs álláslehetőség ezen a településen, ahol lakok, de nem akarok elköltözni, mert nincs kivel. Nem akarok egyedül élni, pénzem sincs rá. A vírus miatt nincs hova beadnom az önéletrajzomat, itt pedig protekciósok kapnak állást csak.

A szüleim gyakran piszkálnak, hogy miért nincs még munkám. Nem értem; nem fogják fel,hogy alapból kisvárosban lakunk, és még vírus is van? Ha nem hívnak be sehova, nem tudok mit csinálni, ha a fejem tetejére állok, akkor se lesz jobb.



2021. márc. 23. 17:56
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
70%

22-es Igen, elküldhetnéd, köszönöm szépen! :)

25-ös Neked nem tudom milyen kép él a fejedben a magyar kisvárosokról, de annyit segítek, hogy ilyen településeken nem sok McDonalds, gyár vagy Spár leledzik...

2021. márc. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
53%

29, valóban nem én írtam ki a kérdést, de engem zavar, hogy altalanositasz, mert rossz fényt vet ránk.

Az én lelkemet bántja, hogy rengeteg olyan ex hallgatotarsamat/mostani hallgatókat olyan emberekkel veszel egy kalap alá, akik olyanok, akik, az allitasod szerint olyanok, mint te vagy.

Törökbálinton a depoba nem tudom hány hallgatotarsammal megszakadva pakoltuk vegig a nyarat (legnagyobb melegben), vagy Budaörsön vegyszerben sikaltunk modemeket tisztára vagy akár alsonemediben fagytunk meg a logisztikai centrumba és sorolhatnám...

2021. márc. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
91%
*depoban
2021. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
37%
26! Semmi baja nem lesz, nem is azért írtam mert baja lesz, csak egyszerűen az ilyen nem megy szállóra.
2021. márc. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
40%

#31 Város 5000+ A legközelebbi 5000-es településen is van spar, coop.

Zsákfalu az más. De annak is van a közelében egy 5000+-os település, ahova megy busz.

#32 Bocsánat az általánosításért, akkor úgy írom, hogy rengeteg ilyen egyetemista van, mint én. Tök jó, hogy te ilyen vagy, de ti vagytok sajnos a kisebbség ebben. Én és még nagyon sok egyetemi társunk a sarki boltig leizzad és meg akar halni, kiköpjük a tüdőnket 10 perc állástól és összeesünk vért pisilve a McDonaldsban 1 napi munkától (megtörtént eset velem).

2021. márc. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
41%
35, jo, de most hogy jottunk ide mi, egyetemisták? A kerdezo nem írta, hogy az lenne. Meg akkor te legalabb nem sírsz, hogy nincs munka, egyszeruen csak nem akarsz dolgozni, es amuyg is van masik dolgod: tanulni. Akinek nincs mas dolga, az igenis dolgozzon. Amugy kezdem azt erezni, hogy kamu, mindennap van egy ilyen munkakerülő otthonlako paraszt, aki felteszi ezt a kérdést. Es tenyleg mindenki hulye, csak o a helikopter a végén.
2021. márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
43%

34-!


Ja hát igen... Covidra lehet fogni mindent. Ha elhagy a pasim az is a covid

2021. márc. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
94%

Kifogás itt, kifogás ott..

Ha nagyon akarnál.. Ismétlen HA nagyon AKARNÁL nem lennél ilyen tesze tosza.

2021. márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
17%
Ja tényleg, nem írta, hogy tanul. Ez elkerülte a figyelmem. Az tényleg gázabb. Mondjuk én is csak macskakörmökben tanulok, kicsalni az egész egyetemet pofátlanul úgy hogy 1 szó sem ragadt meg az elmúlt 3 évben az közel nem tanulás, de igaz, legalább szüleimnek tettetem, hogy valami értelmeset csinálok. De ő még ezt se, lol.
2021. márc. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
85%
Az nem a te hibád, hogy a környéken nincs munkalehetőség, az viszont igen, hogy távolabb nem vagy hajlandó menni a munkáért. Nem egy embert ismerek, akik napi 2-3 órát utaznak a munkahelyükre és vissza, tehát összesen napi 4-6 óra telik el csak az utazással minden egyes hétköznap, mégis megteszik, mert így legalább van munkájuk!
2021. márc. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!