Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehetne kezdeni ezzel a...

Mit lehetne kezdeni ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Édesapám 12(!!) éve ugyanazzal a nővel csalja édesanyámat. Anyám hagyja az illúzió, látszat és pénz miatt. Hátuk mögött röhögnek a családunkon, rokonok elfordultak, leszólták őket, ha elmondták a véleményüket. 22 vagyok, kb 1 éve tudtam meg ezt, azóta emésztem magam. Miként tudnék hatni rájuk, hogy vessenek ennek véget és váljanak el? Vagy húzzak el itthonról, amilyen hamar csak tudok és ez tényleg nem az én dolgom? Azért erősen kihat rám is.

2021. márc. 28. 17:04
1 2
 1/15 alletta ***** válasza:
93%

szüleid csak egymás mellett élnek már 12 éve. ők elfogadták ezt a helyzetet, nem sokat tehetsz ellene.

ha téged ennyire megvisel, akkor költözz el, ha teheted minél előbb.

2021. márc. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

A kérdés úgy érzem, rólad szól, nem pedig a szüleid kapcsolatának a rendezéséről. Hiszen abba még felnőtt gyermekként sem tudsz beavatkozni míg egyikük nem kéri.

Teljesen normális embernek gondollak, mégis, amennyiben nem tudod elfogadni, hogy ők ketten elfogadták ezt a helyzetet, beszélgess szakemberrel. Hiába költöznél el, akkor is ott zakatol majd benned a probléma.

2021. márc. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem bízd rájuk! 22 évesen nyugodtan ott hagyhatod őket, hagy éljék az életüket úgy,ahogy ők szeretnék. Lehet, hogy pont miattad nem válnak el, mert azt hiszik, Neked ártanának vele.
2021. márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És ha megtudnák, hogy épp, hogy örülnék neki, ha különmennének? Változtatna ez bármit?
2021. márc. 28. 17:18
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Ezt nem tudhatjuk.
2021. márc. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 alletta ***** válasza:
59%
azt szeretnéd, hogy külön menjenek, elváljanak? nyugodtabb lennél ettől?
2021. márc. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
"Kicsit" őszintébb lenne minden, nem? Vagy te 5os teljesen közömbös lennél ez iránt a saját szüleid kapcsán?
2021. márc. 28. 17:23
 8/15 A kérdező kommentje:
*6os
2021. márc. 28. 17:23
 9/15 alletta ***** válasza:
80%
szüleim 6 éves koromban elváltak. tudomásul vették, hogy nem tudnak együtt élni, meg merték lépni a válást. igen, őszinte lenne..
2021. márc. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm 9es. Gondolom jobb volt így, mint hazugságban.
2021. márc. 28. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!