Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehetne kezdeni ezzel a...

Mit lehetne kezdeni ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Édesapám 12(!!) éve ugyanazzal a nővel csalja édesanyámat. Anyám hagyja az illúzió, látszat és pénz miatt. Hátuk mögött röhögnek a családunkon, rokonok elfordultak, leszólták őket, ha elmondták a véleményüket. 22 vagyok, kb 1 éve tudtam meg ezt, azóta emésztem magam. Miként tudnék hatni rájuk, hogy vessenek ennek véget és váljanak el? Vagy húzzak el itthonról, amilyen hamar csak tudok és ez tényleg nem az én dolgom? Azért erősen kihat rám is.

2021. márc. 28. 17:04
1 2
 11/15 alletta ***** válasza:
88%
is-is. hiányzott apu, de nagyszüleim próbálták pótolni hiányát. talán ezért is szerettem nagyon nagyapámat.
2021. márc. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

Ha anyukád hagyja, neki így megfelel, akkor nem hiszem, hogy neked jogod lenne szétszedni őket.

Kérdezd meg anyukádtól, hogy mért hagyja!

Talán a pénz miatt, talán nem akar egyedül élni.

Lehet, hogy ők megbeszélték, hogy anyukád mindent megkap amit csak szeretne, cserébe ezt el kell néznie.

Ha ő úgy döntött elnézi, akkor te ebbe ne szólj bele.

Ha úgy látod, hogy anyukád szenved ettől a helyzettől, akkor viszont bíztasd, hogy lépjen.

2021. márc. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha anyukád tud róla, akkor ez gyakorlatilag nyitott házasság.

Hogy miért marad mellette, azt csak ő tudja, de csak az ő dolga is egyúttal.

Elhiszem, hogy ez zavar, de ne ítélkezz. Nem könnyű sem együtt élni sok éven át, sem elválni sok év után.

Te annyit tehetsz, hogy magaddal megbeszéled, hogy ilyen helyzetben mit tennél, és ha netán hasonló helyzetbe kerülsz, ....... akkor majd eldől, hogy tényleg azt teszed, amit megfogadtál, vagy mégsem.

2021. márc. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
93%

Ha nekik ez így jó akkor oké.

Anyu testvére él úgy a férjével, hogy tudja, hogy van a férjének nője. Elfogadja. Igazából a férj csak kajálni meg aludni jár haza de a költségek felét mindennek állja. Viszonylag nagy kertes ház vidéken. Engem zavarna de nem szólok bele más dolgába.

2021. márc. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
58%
Egyébként van egy zsidó vicc is erről, hogy Kohnnak van egy csinos felesége, de az csalja. Mikor megkérdezik, miért nem válik el tőle, azt mondja inkább benne van 50% részesedéssel egy jó üzletben, mint 100% részesedéssel egy rosszban. :-)
2021. márc. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!