Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámat nem lehetne bezáratni?

Anyámat nem lehetne bezáratni?

Figyelt kérdés
Anyámnak baj van a fejében. Már jóval azelőtt az volt, hogy megszülettem. Az a baj, hogy éppen csak annyira, hogy ne tudjon eltakarodni dolgozni. Úgy beszél velünk, olyan hangnemet megenged magának velünk szemben, amit más a kutyájával szemben sem, plussz megörökölte nagyapám mérgező személyiségét is, hogy soha semmi nem jó neki és szurkálódik, rosszindulató megjegyzéseket tesz mindenre. Persze csodálkozik, hogy mindenki kerüli, senki nem akar hozzá se szólni. Én egész életemben azt kaptam tőle, hogy ennek a gyereke ilyen meg olyan jó, én meg mekkora egy rakás szar vagyok, szóval nem kérdés, hogy gyűlölöm és a kint a járda alatt lévő férgeket többe nézem, mint őt. Nekem az a véleményem, hogy anyám nem való emberek közé és bekéne záratni. Apámmal rossz a házasságuk, csak azért vannak együtt, mert anyám nem tud/akar dolgozni menni, apám meg főzni/mosni/takarítani magára. Most 17 vagyok, ha betöltöm a 18-at, akkor nem tudok valahogy másik orvost hívni rá, aki hátha bezáratja vagy legalább jó erős gyógyszereket ír fel neki?

2021. márc. 30. 09:56
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
87%
Anyukád szimplán toxikus, nem elmebeteg.
2021. márc. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:

Mit is vártam gyk-tól.... Tudom, mindig az a rossz, aki kiírja a kérdést. Ha a gyerek ír ki valamit, akkor az a hisztis mihaszna kölyök, ha meg szülő ír ki valamit, akkor meg semmire kellő, rossz szülő. :)


Ha anyám nem elmebeteg, akkor mégis mire kapja a rokkant nyugdíjat? Átveri az államot vagy mi?



Ui. köszi az ájfonom megvan, csak egy lakás hitelt kellett felvenünnk érte :P

2021. márc. 30. 11:01
 13/48 anonim ***** válasza:
91%

És azt honnan nyerjük ki a fejedből, hogy rokkant az anyád...??? Nem írtál erről egy fél szót sem a felvezetőben...


Konkrétan milyen betegségre kap rokkernyugdíjat?

2021. márc. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
85%
Rokkantnyugdíjat gerincferdülésért is lehet kapni. Ha nem írod le a részleteket nem tudunk érdemleges választ adni.
2021. márc. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
87%

Jah, hogy rokkant szerencsétlen, te meg itt pampogsz, hogy miért nem dolgozik? Talán mert nem kap sehol munkát?

Főz-most-takarít, ennyi az élete. Persze, hogy dühös és frusztrált

2021. márc. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
70%
Remélem, nekem nem ilyen gyerekem lesz majd
2021. márc. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
94%

#14: gyanítom, nem fogja megmondani....


a hőbörgés volt itt a lényeg....

2021. márc. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:

A fejében van a gond, ami miatt nem dolgozhat, arra kapja rokkant nyugdíjat. Szellemileg rokkant, nem fizikailag.


Főz-mos-takarít, tudod ez a munka megosztás. Nehogy már apám, aki elmegy reggel 5 előtt, és hazajön este 5 és 6 között valamikor csinálja ezeket.

Heti 2szer főz, heti egyszer mos, 2hetente töröl fel meg elindítja a mosogató gépet, amikor összegyűlik a mosatlan. Szobákat mindenki magának takarítja.


Márpedig anyámnak arany élete van. Apám eltartja, anyagiakra semmi gondja. Meg kell csinálni az otthoni női munkát? Jaj istenem...... Ezek a modern nők nagyon nem tudják, hogy hol a helyük. Majd a hülye férj fog pénzt keresni meg házimunkát is végezni, nem-e.

Anyámat reggel 9 előtt átlagosan nem látjuk felkelve, szóval ez is egy kis viszonyítási alap, hogy szegényt milyen rabszolgának tartjuk. Arany élete van és még is állandóan kötekedik, semmi nem jó neki és panaszkodik valamire, ha kell, ha nem.


Volt olyan, hogy azért kezdett el ordítani velem, mert mélytányérból ettem a sajtos tésztát lapos helyett. És ez tényleg megtörtént!


A rokkant szerencsétlenre meg annyit, hogy épp annyira beteg, hogy megkapja a rokkant nyugdíjat.


Na mind1, itt már én lettem elkönyvelve a ge..cinek. Örülök neki, hogy itt mindenkinek jó és szerető családja van és nem tudják elképzelni, hogy ilyen is van.


Őszintén remélem, hogy ti is átfogjátok ezt élni.

2021. márc. 30. 13:12
 19/48 anonim ***** válasza:
98%

Már bocs, de ez nem diagnózis, hogy "a fejében van a gond".


Konkrétan mivel van leszázalékolva?????

2021. márc. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
Pontosan nem fogom leírni, mert ő is gyk-zik és nem kell, hogy ebből is balhé legyen.
2021. márc. 30. 13:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!