Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámat nem lehetne bezáratni?

Anyámat nem lehetne bezáratni?

Figyelt kérdés
Anyámnak baj van a fejében. Már jóval azelőtt az volt, hogy megszülettem. Az a baj, hogy éppen csak annyira, hogy ne tudjon eltakarodni dolgozni. Úgy beszél velünk, olyan hangnemet megenged magának velünk szemben, amit más a kutyájával szemben sem, plussz megörökölte nagyapám mérgező személyiségét is, hogy soha semmi nem jó neki és szurkálódik, rosszindulató megjegyzéseket tesz mindenre. Persze csodálkozik, hogy mindenki kerüli, senki nem akar hozzá se szólni. Én egész életemben azt kaptam tőle, hogy ennek a gyereke ilyen meg olyan jó, én meg mekkora egy rakás szar vagyok, szóval nem kérdés, hogy gyűlölöm és a kint a járda alatt lévő férgeket többe nézem, mint őt. Nekem az a véleményem, hogy anyám nem való emberek közé és bekéne záratni. Apámmal rossz a házasságuk, csak azért vannak együtt, mert anyám nem tud/akar dolgozni menni, apám meg főzni/mosni/takarítani magára. Most 17 vagyok, ha betöltöm a 18-at, akkor nem tudok valahogy másik orvost hívni rá, aki hátha bezáratja vagy legalább jó erős gyógyszereket ír fel neki?

2021. márc. 30. 09:56
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:

Gyertek dc-re, ha kemények vagytok.


Sok megkeseredett rosszindulatú jól összegyűlt itt.


Annyira sajnáljátok anyámat, akkor nyugodtan vihetitek. Ti nem 17 évet, hanem 17 órát nem birnátok vele.....

2021. márc. 30. 17:09
 32/48 A kérdező kommentje:
A másik, hogy miért lenne troll kérdés? Ennyire nehéz elhinni, hogy van ilyen? Attól, hogy neked arany gyerek korod volt, normális szülőkkel, még másnak lehet más.
2021. márc. 30. 17:12
 33/48 anonim ***** válasza:
79%
Napi kamu megvolt, mehet mindenki a dolgára. Még egy mentális betegséget sem tudsz kitalálni, helyette bekamuzod hogy anyád is gyakorizik... :DD Inkább menj segíts anyádnak a főzésben, takarításban, mert gondolom te se teszel semmit otthon, csak mereszted a s_ggedet és a netjüket fogyasztod.
2021. márc. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

Ha mondanak valamit megcsinálom, saját szobámat magamnak takarítom.


Bújjatok már el ez a kamu kérdés xddd meg hasonló válaszokkal.

2021. márc. 30. 17:48
 35/48 anonim ***** válasza:
83%

Márpedig ez egy ordas nagy kamu, úgy látom ne mcsak nekem tűnt fel már az első oldalon szereplő válaszaid alapján. "A fejében van a baj". Ez hol diagnózis? "jaj anyám is gyakorizik inkább nem írom le a betegségét" Hát márpedig annyit ideböföghetnél, mert arra hogy "a fejében vn a baj" nem kap rokkantsági ellátást. Ha van is némi igazságtartalma a kérdésednek, mert talán csak a fele kamu, akkor ő toxikus és nem elmebeteg. Toxikus szülőket pedig nem szokás diliházba zárni, ahogy ma már szinte senkit, csak a nagyon súlyos eseteket.

17 éves kis takony vagy, visszavehetnél az arcodból egy kicsit.

2021. márc. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
97%

35: én is konkrétan rákérdeztem, hogy pontosan mivel van diagnosztizálva, és ezzel az ócska szöveggel próbálkozott be... Kb. saját kitalációja.


A definícióddal 100%-ban egyetértek. (utolsó mondat) :-D :-D

2021. márc. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:

Ne flegmázzál velem!!

Ki vagy te itt, hogy velem így beszélsz? Szerintem a kommentelőkhöz normális hangnemben szóltam, te meg idejössz oszt takonynak hívsz?

Tudod kinek csobogjál, kispatak!


A kérdésem még mindig nem kamu.....

2021. márc. 30. 19:37
 38/48 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, Kérdező az a baj, hogy mikor leírtad, hogy üvöltött veled a sajtos tészta meg a mélytányér miatt, már totál beazonosítható lettél anyádnak. Szóval akár le is írhattad volna a betegségét, mert az több emberre igaz lehet, mint az a konkrét eset..
2021. márc. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
100%
#38: 👍👍👍
2021. márc. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:
Az az eset évekkel ezelőtt történt. Egy volt a sok közül. Kizárt, hogy arra emlékezne.
2021. márc. 30. 20:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!