Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennél, ha a fiad verné a...

Mit tennél, ha a fiad verné a párját és a gyerekét is?

Figyelt kérdés

Képes lennél akár fizikailag is fellépni ellene, ha kell elveretni, vagy fegyvert fogni rá? Vagy anyagilag segíteni a menyed, hogy leléphessen az unokáddal a féreg fiadtól?


(Az ilyen: "Há az én fijam nem úgy van nevelve az nem csinánya ijet sose!" válaszokat nem kérem, köszi!)



2021. ápr. 7. 09:06
1 2 3 4
 21/37 Savlekotő ***** válasza:
59%
Segítenék eltűnni neki,mondjuk anyaotthonba, ilyen területen dolgozom,de elgondolkodnék a fiam milyen mintát látott..
2021. ápr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
87%

Savlekoto!


70 evésen még dolgozol?

2021. ápr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 Savlekotő ***** válasza:
22%
Igen. Nem minden öreg trottyos,élet móddal sokra mész..
2021. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Majd elhiszem neked.
2021. ápr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 Savlekotő ***** válasza:
42%
Sok 70 feletti orvos is dolgozik,azt hiszel el amit akarsz.
2021. ápr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, nem fogod megtudni!
2021. ápr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nagyanyám megtudta, hogy apám bánt minket, még én voltam ezért a hibás és kitagadott. Azóta szüleim elváltak és nagyanyám sírjához csak azért megyek majd el, hogy tuti lássam meghalt-e.

Kérdésre válaszolva, én először adnék egy nagy pofont a fiamnak és támogatnám a menyem, abban az esetben, ha bebizonyosodna hogy tényleg a fiam tette(mert azért megvárnám a vizsgálat végét, akkor ha nem látom a saját szememmel az igazat),de nem zárkóznék el a lehetőségtől,hogy a gyerekem a ludas és számon kérném őt.

2021. ápr. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
22%
Elintézném, hogy a fiam "elengedje" őt és a gyereket. Nem, nem jelenteném fel, magam verném laposra, aztán beszélnék a fejével. Tudom, ne írjam, de nem ilyennek nevelem, és hiszem, hogy ez nagyrészt otthonról hozott dolog.
2021. ápr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
93%

Sungeco!


Te jól vagy amúgy, bunkóci? Ritka unintelligens üzenetet sikerült küldened. Ne fáradj többel, tiltottalak.

2021. ápr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
90%
Hugoka, a fenti érvényes rad is.
2021. ápr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!