Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennél, ha a fiad verné a...

Mit tennél, ha a fiad verné a párját és a gyerekét is?

Figyelt kérdés

Képes lennél akár fizikailag is fellépni ellene, ha kell elveretni, vagy fegyvert fogni rá? Vagy anyagilag segíteni a menyed, hogy leléphessen az unokáddal a féreg fiadtól?


(Az ilyen: "Há az én fijam nem úgy van nevelve az nem csinánya ijet sose!" válaszokat nem kérem, köszi!)



2021. ápr. 7. 09:06
1 2 3 4
 31/37 Savlekotő ***** válasza:
87%
Nem tudom a kérdező volt e de a trágár privátokat mellőzük mert jelentettem az illetőt..
2021. ápr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Egy nap lejött anyósom és a férjem megint belém kötött.Eskuszom nem akartam elmondani, de elmondtam hogy párszor eljárt a fia keze és láthatja hogy hogy viselkedik velem. Erre anyós felcsattant hogy még ilyet ő nem hallott, ő már 50 éve házas, sose ütötte meg a férje.. Blablabla. Titkon reménykedtem benne hogy mellém áll,esetleg lebass_a a fiát, vagy elbeszélget vele, de fogta magát és elviharzott,utána nem szóltak hozzám több hétig. Rájöttem hogy rossz ajtón kopogtattam amikor vártam némi segítséget.2 fiam van, komolyan minden tőlem telhetőt megteszek hogy normális felnőttet, férfit neveljek belőlük,de ha mégis hallanék valamit, esetleg panaszkodna a kis mentem biztos helyre tenném a fiaim.
2021. ápr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Menyem*
2021. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
dabones a másik (vagy akárhányadik) accountja, ezt is válasz nélkül tiltsátok és ne válaszoljatok erre a kérdésre, már beismerte a feltevője hogy troll
2021. ápr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
40%
Nem a kérdező írta a privátokat, mégis a kérdezőt bannolták az oldalról. "Gratulálok!"
2021. ápr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

35!


Honnan tudod?

2021. ápr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
A moderátor látja, hogy ki a kérdés kiírója, ahogy azt is, ki kommentel és kibírja a privát uzeneteket
2021. ápr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!