Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen kegyetlenek a szülők?

Miért ilyen kegyetlenek a szülők?

Figyelt kérdés

Több mint két éve járok egy fiúval, már volt szex is

Sajnos elmondtam szülőknek bűntudat miatt, amit már nagyon bánok (katolikusok vagyunk, én és a családom, barátom családja ateista)

És most tiltják a szexet, és mondom nekik hogy már efelől saját döntésem van, akkor is a vallást hozzák fel, a 7. parancsot a tízparancsolatból, és hogy tisztán éljek, máshogy szerezzünk egymásnak örömet, és hogy rossz hogy ehhez a közeghez csatlakoztam, ezeket mondják nekem

Már nem bírom nem vagyok jól lelkileg, és ezt a szülők nem is tudják, mikor velük vagyok stílust változtatok



2021. ápr. 10. 20:46
 61/114 Laylah ***** válasza:
81%
Ja, és a pszichológust nem érdekli, miben hisz.
2021. ápr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/114 A kérdező kommentje:
De majd szeretném hogy ők beszéljenek a szüleimmel vagy anyukámmal hogy ész így nem jó amit csinálnak
2021. ápr. 17. 18:06
 63/114 A kérdező kommentje:
Tudják hogy katolikusok vagyunk, akiknek írtam
2021. ápr. 17. 19:52
 64/114 anonim ***** válasza:
90%

A baj az hogy a szüleid zsarnokok. Te még kicsit fiatal vagy a szexhez, és hogy mozgássérült vagy még jobban inspirálja őket hogy tiltsák neked a szexet. Igazából csak féltenek, de a vallás megöl minden jót!

Nekem könnyű, mert materialista vagyok.

2021. ápr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/114 A kérdező kommentje:
Miért lennék fiatal a szexhez?
2021. ápr. 17. 20:55
 66/114 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem 16 év teljesen normális, ha valaki akkor kezd nemi életet élni. Anyukádék foggal-körömmel ragaszkodnak a bigott hitükhöz, úgyhogy azt, hogy beszéljenek velük, úgy engedd el, ahogy van, mert az csak olaj a tűzre. Esetleg rokonhoz nem tudsz menni, aki valamivel progresszívebb?
2021. ápr. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/114 A kérdező kommentje:
Sajnos szerintem mindenki olyan gondolkodású, mint szüleim, mindenki katolikus
2021. ápr. 18. 10:37
 68/114 anonim ***** válasza:
Hogyhogy szerinted? Nem tartanak velük kapcsolatot? Ha eggyel sem beszélnek, szerinted az az áldott jó természetüknek tudható be? Ha ez a helyzet, én lehet, megpróbálnék magam kapcsolatot teremteni, Facebookon, vagy bárhogy, ugyebár, ha Mohamed nem megy a hegyhez...-hülye dolog, de ha már vallás a téma, kihagyhatatlan labda, még ha ezt a hitet nem is te választottad magadnak-.
2021. ápr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/114 A kérdező kommentje:
Én úgy ismerem őket, hogy ők is így gondolkodnak erről mint szüleim
2021. ápr. 18. 12:10
 70/114 A kérdező kommentje:
Én hiszek Istenben, de ennek nem kéne bűnnek lennie
2021. ápr. 18. 12:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!