Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen kegyetlenek a szülők?

Miért ilyen kegyetlenek a szülők?

Figyelt kérdés

Több mint két éve járok egy fiúval, már volt szex is

Sajnos elmondtam szülőknek bűntudat miatt, amit már nagyon bánok (katolikusok vagyunk, én és a családom, barátom családja ateista)

És most tiltják a szexet, és mondom nekik hogy már efelől saját döntésem van, akkor is a vallást hozzák fel, a 7. parancsot a tízparancsolatból, és hogy tisztán éljek, máshogy szerezzünk egymásnak örömet, és hogy rossz hogy ehhez a közeghez csatlakoztam, ezeket mondják nekem

Már nem bírom nem vagyok jól lelkileg, és ezt a szülők nem is tudják, mikor velük vagyok stílust változtatok



2021. ápr. 10. 20:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/114 A kérdező kommentje:

Szerintem még nem hiszik tudják hogy úgy se bírnánk ki hogy ne legyen

Pszichológus kéne nekem akivel erről tudok beszélni

2021. ápr. 10. 23:51
 42/114 anonim ***** válasza:
22%
Akkor menj el egy pszichológushoz :D Tudod, hogy mit kéne tenned, mire van szükséged, de azért kiírsz egy kérdést...
2021. ápr. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/114 A kérdező kommentje:
De ezt se merem elmondani nekik, bármi másról merek velük beszélni csak erről nem
2021. ápr. 10. 23:53
 44/114 anonim ***** válasza:
82%

Istenem...

Akkor tudják és ennyi. Mit kell ezen ilyen idősen, ennyit rágódni? Nem a szüzességed vesztetted el, erről már rég lemaradtak. Úgyis átmész hozzá és úgyis dugni fogtok, ez nem bűn,de ha ilyen gyerekes szinten vagy akkor neked még nem való kapcsolat amíg otthon élsz.

2021. ápr. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/114 anonim ***** válasza:
90%
A szex amúgy sem bűn, hisz téged sem a gólya hozott...
2021. ápr. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/114 A kérdező kommentje:
Lelkileg nem vagyok jól ez a bajom
2021. ápr. 10. 23:56
 47/114 A kérdező kommentje:

Vallásban bűn a szex, házasság előtt

Én vagyok az utolsó a családba és és az összes testvérem házasságba született, első nővérem az esküvő után egy évre jött

2021. ápr. 10. 23:58
 48/114 anonim ***** válasza:
83%
"Vallásban bűn a szex, házasság előtt". Ha ennyire rá vagy erre kattanva, akkor minek csináltad? Most már viseld a következményeket.
2021. ápr. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/114 A kérdező kommentje:
Mert vágytam rá, hogy legyen
2021. ápr. 11. 00:08
 50/114 anonim ***** válasza:
91%
Értsd meg a tíz parancsolatnak az volt az oka, hogy kellettek szabályok egy olyan világba, ahol senki nem tartotta be a törvényeket, mert lényegében nem is voltak, viszont sokkal nagyobb hívők voltak, így a bibliában előbb hittek és minden parancsolatnak akkoriban megvolt az értelme. Ez esetben a házasság előtti szex tiltásával megelőzték a zabi gyerekek születését, ennyi. Ám a mai korban ez már teljesen lényegtelen. Nőj fel és hidd el a rendes kapcsolat része a szex és nem bűn ezt házasság előtt csinálni. Az pedig hogy mikor született a tesód még nem jelenti azt, hogy a szüleid nem csinálták a házasság előtt(tudod óvszer nagyon régóta létezik, plusz szerencséjük is lehetett, mert pl. nem élvezett el anyukádban apukád stb.).
2021. ápr. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!