Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen kegyetlenek a szülők?

Miért ilyen kegyetlenek a szülők?

Figyelt kérdés

Több mint két éve járok egy fiúval, már volt szex is

Sajnos elmondtam szülőknek bűntudat miatt, amit már nagyon bánok (katolikusok vagyunk, én és a családom, barátom családja ateista)

És most tiltják a szexet, és mondom nekik hogy már efelől saját döntésem van, akkor is a vallást hozzák fel, a 7. parancsot a tízparancsolatból, és hogy tisztán éljek, máshogy szerezzünk egymásnak örömet, és hogy rossz hogy ehhez a közeghez csatlakoztam, ezeket mondják nekem

Már nem bírom nem vagyok jól lelkileg, és ezt a szülők nem is tudják, mikor velük vagyok stílust változtatok



2021. ápr. 10. 20:46
 71/114 A kérdező kommentje:

Most mondta nekem az anya előbb hogy rossz hogy más gondolkodásunk van, de hát mindenki más

Aztán mondott még valamit aminek csak a vége maradt meg, hogy a könnyű életét választom

Ezt mondta, de az eleje nem jut eszembe mit mondott ott

2021. ápr. 18. 15:20
 72/114 anonim ***** válasza:
31%
Szard le anyád hülyeségeit nagy ívben!
2021. ápr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/114 A kérdező kommentje:
De nem tudom
2021. ápr. 18. 18:02
 74/114 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérj segítséget, van segélyhívó, sőt chatelni is tudsz, aminek az előzményei törődnek, ha a böngészőt bezárod. Kezdj el a pszichológiában kutatni.
2021. ápr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/114 A kérdező kommentje:

Már beszéltem sokat a kék vonallal, yelonnal

És majd hamarosan pszichológushoz fogok járni, és ők majd beszélnek először velem, aztán a szülőkkel

2021. ápr. 18. 18:07
 76/114 Savlekotő ***** válasza:
71%

A vallásosok gyermekbántalmazók,a pasi elfog hagyni te meg lelki nyomorék leszel katolikuséknak hála.. Kár érted is.. És annyi embert gyereket nőt nyomorítanak meg még mindig ezek az agyhalott vallásosok.. Tiltani kéne már ezeket.. Nem propagálni.

70F

2021. ápr. 27. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/114 anonim ***** válasza:
52%
Savlekötőnek teljesen igaza van. Ne hagyd magad, tanulj és amint lehet, függetlenedj tőlük.
2021. máj. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/114 anonim ***** válasza:
46%
Betegek a szüleid
2021. máj. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/114 A kérdező kommentje:
még 2 évem van a suliból, addig nem tudnék még magam élni, nem tudok sütni, főzni, csak nagyon keveset
2021. máj. 4. 17:27
 80/114 anonim ***** válasza:
32%
Nem a sütés meg a főzés a probléma, azt nagyon hamar meg lehet tanulni, akár internetről is. A probléma az, hogy nincs bevételed. Arra készíts egy tervet, hogy miből lesz elég pénzed az önálló életre, mert egy bigott katolikus családból menekülni kell.
2021. máj. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!