Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen kegyetlenek a szülők?

Miért ilyen kegyetlenek a szülők?

Figyelt kérdés

Több mint két éve járok egy fiúval, már volt szex is

Sajnos elmondtam szülőknek bűntudat miatt, amit már nagyon bánok (katolikusok vagyunk, én és a családom, barátom családja ateista)

És most tiltják a szexet, és mondom nekik hogy már efelől saját döntésem van, akkor is a vallást hozzák fel, a 7. parancsot a tízparancsolatból, és hogy tisztán éljek, máshogy szerezzünk egymásnak örömet, és hogy rossz hogy ehhez a közeghez csatlakoztam, ezeket mondják nekem

Már nem bírom nem vagyok jól lelkileg, és ezt a szülők nem is tudják, mikor velük vagyok stílust változtatok



2021. ápr. 10. 20:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/114 anonim ***** válasza:
86%
Nőj fel, az van. Idővel látják, hogy ha megfeszülnek akkor is fogsz szexelni és amúgy sem vagy már szűz tehát fölöslegesen vergődnek :D A barátod talán nem hagy el(bár kétlem),de nem hiszem, hogy feltétlenül ő lesz a nagy ő és akkor potyán váratod évekig vagy ami még rosszabb tisztességből mész csak hozzá, ha már megvárt...
2021. ápr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/114 anonim ***** válasza:
12%

Kérdező!

Mondd azt, hogy beláttad, hogy bűnöztél, és többet nem fogtok szexelni. Nem kell tudniuk, hogy mégis csináljátok.

2021. ápr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/114 A kérdező kommentje:

De hogy tudnánk megoldani hogy ne tudják meg hogy csináljuk

Ha náluk vagyok tudhatják hogy csináljuk, máshol még nem akarok vele szexelni, csak náluk tudok teljesen szabad lenni

2021. ápr. 10. 23:29
 34/114 anonim ***** válasza:
84%
Miért tudhatják, ha a párodnál vagytok? Pont ezért kell azt mondanod, hogy igazuk volt a szüleidnek, és megbántad amit tettél.
2021. ápr. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/114 A kérdező kommentje:

Én magam sehova se járok

Mozgássérült vagyok tudok járni de nehezen kapaszkodva

2021. ápr. 10. 23:33
 36/114 anonim ***** válasza:
12%
Dehát csak szoktál menni a párodhoz :D
2021. ápr. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/114 A kérdező kommentje:

Vagy szülők visznek vagy a barátom

Szüleim mindig tudják hol vagyok éppen

2021. ápr. 10. 23:36
 38/114 anonim ***** válasza:
89%

Oké, az, hogy elvisz a barátod magához, vagy a szüleid hozzá még nem jelenti azt, hogy szexelni fogtok :D

Nem azt mondtam, hogy titkold, hogy a pároddal vagy, csak hogy azt titkold, hogy szexeltek. Ezért kéne azt mondani, hogy megbántad amit tettél, és többet nem fogtok szexelni.

2021. ápr. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/114 A kérdező kommentje:
De ha ezt mondanám akkor is bennük van hogy szexelhetünk
2021. ápr. 10. 23:40
 40/114 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező a korodhoz képest elég butácska vagy. Bár az is lehet hogy a szüleid egy agymosott kislányt kreáltak, aki tényleg elhiszi, hogy a szülei mindent tudnak...

Hidd el ha nem vagy olyan ostoba, hogy elmond az igazat nem tudták volna meg és ha most hazudsz el fogják hinni,hisz te vagy a számukra "buta,őszinte" kislányuk.

2021. ápr. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!