Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen kegyetlenek a szülők?

Miért ilyen kegyetlenek a szülők?

Figyelt kérdés

Több mint két éve járok egy fiúval, már volt szex is

Sajnos elmondtam szülőknek bűntudat miatt, amit már nagyon bánok (katolikusok vagyunk, én és a családom, barátom családja ateista)

És most tiltják a szexet, és mondom nekik hogy már efelől saját döntésem van, akkor is a vallást hozzák fel, a 7. parancsot a tízparancsolatból, és hogy tisztán éljek, máshogy szerezzünk egymásnak örömet, és hogy rossz hogy ehhez a közeghez csatlakoztam, ezeket mondják nekem

Már nem bírom nem vagyok jól lelkileg, és ezt a szülők nem is tudják, mikor velük vagyok stílust változtatok



2021. ápr. 10. 20:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/114 anonim ***** válasza:
38%

O te szegeny.

Es azt nem.mondjak, hogy vedekezzetek? Anyukad nem javasolta elmehy veled nogyigyaszhoz? Hogy felirjanak neked fogamzásgátlo tablettat? Vedekezesi modszereket atbeszelte veled?

Nem is ertem, mi az higy csak azt ne csinaljatok. Akkor mit? Irjatok verseket egymasnak, az erkely alatt gitarozzon?



A szuleid szimplan bocs de bolondok. Sajnos ismerek ilyeneket.

Egy lehetoseged van megtanulsz hazudni. Majd 5 miatyankkal letudod. De ha nem akarsz lelki nyomorek lenni, akkor ezt tedd magadban helyre. Ha biztosan szerelmes vagy es lelki ertelemben is nagyon szeeeted ezt a fiut es o is teged estisztel, akkor vedekezessel, de igenis szerezhettek testi oromot is egymasnak. Persze ha csk gyors numerakat nyomtok le es nem egymas testet probaljatok milimeterrol milimeterre megismerni blblabla, kkor lejet szulokent en se dijaznam.

Tehat: anyukaenak ha ujra elohozzak a temat, mondd nyugalom befejezheti visszavettetek a tempobol, fontosabb a lelki resze a kapcsolatotoknak, ugyhogy ne ismetelgesse, mert attol caak teged nyomorit meg lelkileg.

(Ztan a visszavettetek a tempoba meg kepzeljen bele amit akar, te meg csak mondd igen anya igen anya igen anya rendben anya).

2021. ápr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/114 A kérdező kommentje:

Mindig védekezünk, arról sose feledkezünk el, óvszerrel csináljuk mindig, és nem bennem(óvszerrel) megy el, hanem a hasamra folyatja

Még sose voltam nőgyógyásznál

Már sokszor hazudtam de akkor aztán egy idő után kiderült számukra hogy csináljuk és nem engedik hogy több legyen

2021. ápr. 10. 21:48
 23/114 anonim ***** válasza:
85%
5: De a paráználkodás az nem az, amit a pároddal csináltok. Az a kurválkodás.
2021. ápr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/114 A kérdező kommentje:
Szülőim mindig azt tanították hogy azt jelenti a ne paraználkodj, hogy nem lehet házasság előtt szex
2021. ápr. 10. 22:11
 25/114 anonim ***** válasza:
81%

24: De ugye a pap nem mondta?


Azt is mondja a pap, amit isten egybekötött, ember szét ne válassza. Isten egybekötött titeket, a szüleid meg szét akarnak választani.

Ők vétkeznek isten ellen, nem ti.


De nem is kell megegyeznetek ebben, nem kell ugyanazt gondolnod, mint ők.

Ha jól értem, 18 vagy 19 éves vagy.

Kellene konfrontálódni, és nem keresni a szüleid jóváhagyását.

A fiú szülei nem segítenek ebben nektek?

2021. ápr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/114 A kérdező kommentje:

Nem tudnának sajnos segíteni a fiú szülei

Akit nézünk atyát (Hodász) ő sokszor beszél róla hogy fontos megtartani magunkat házasságig

És mi van ha aztán mégse ő lesz a férjem, na akkor mi van (bár nagyon remélem marad ő mellettem, nagyon szeretjük egymást)

2021. ápr. 10. 22:20
 27/114 anonim ***** válasza:
90%

Őszintén ez naaagyon nem számít, sőt szex nélkül házasodni, sokszor katasztrofális eredménnyel jár, mert bár lelkileg passzolnak, na de testileg semmi nem működik és végül válás a vége. Szóval nem árt a házasság előtti szex és előtte érdemes együtt élni legalább fél évig(hisz lakva ismerszik meg az ember).

A paráználkodás inkább az amikor úton-útfélen összejössz mindenkivel egy éjszakára és régen is csak azért volt szükség erre, mert akkor legalább tuti volt, hogy a férj az apa :P

Én tuti fel fogom világosítani a lányomat és akkor legalább kellően bevédi magát, illetve ha bajba kerül nem fog hazudozni nekem.

A te esetedben kamuzd azt, hogy már nem csináljátok,de továbbra is folytassátok, persze kellő védelem mellett.

2021. ápr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/114 A kérdező kommentje:
De nem tudjuk folytatni mégha hazudok is, tudják hogy így így úgy is tudnánk csinálni
2021. ápr. 10. 22:36
 29/114 anonim ***** válasza:
86%
Akkor megtudják... Most komolyan apácaként akarsz élni és inkább elszúrsz egy működő kapcsolatot? Ha a szüleid tudják is hazudj tovább és akkor legalább lesz egy látszólagos családi béke, mert elakarják hinni, hogy a lányuk ártatlan kislány.
2021. ápr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/114 A kérdező kommentje:

Barátom nem fog elhagyni ha nem lenne szex esküvőig, ezt kérdeztem tőle és írta hogy nem hagyna el

Bárhogy hazudnék aztán megint kiderülne hogy csináltuk az még nem jó, félek mi lenne belőle

2021. ápr. 10. 22:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!