Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen kegyetlenek a szülők?

Miért ilyen kegyetlenek a szülők?

Figyelt kérdés

Több mint két éve járok egy fiúval, már volt szex is

Sajnos elmondtam szülőknek bűntudat miatt, amit már nagyon bánok (katolikusok vagyunk, én és a családom, barátom családja ateista)

És most tiltják a szexet, és mondom nekik hogy már efelől saját döntésem van, akkor is a vallást hozzák fel, a 7. parancsot a tízparancsolatból, és hogy tisztán éljek, máshogy szerezzünk egymásnak örömet, és hogy rossz hogy ehhez a közeghez csatlakoztam, ezeket mondják nekem

Már nem bírom nem vagyok jól lelkileg, és ezt a szülők nem is tudják, mikor velük vagyok stílust változtatok



2021. ápr. 10. 20:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/114 A kérdező kommentje:
És nem merek velük erről beszélni, bármi másról igen csak erről nem
2021. ápr. 10. 20:48
 2/114 anonim ***** válasza:
86%
Mert valláskárosultak. Jobban szeretik a hitüket, mint téged, és az észérveket. Majd elköltözöl és nélkülük jobb lesz.
2021. ápr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/114 anonim ***** válasza:
87%
7. parancsolatot? Szóval nem csak szexelsz, hanem lopsz is? Nem lesz ennek jó vége...
2021. ápr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/114 anonim ***** válasza:
84%
Azt mondja a 10 parancsolat, hogy szeressed a kedves párodat! Mondd meg nekik h a többi részt d***k fel maguknak, felnőtt ember vagy , hozhatsz önálló dönteseket!
2021. ápr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/114 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom hogy a 7. az a ne paraználkodj

Nem szoktam lopni

2021. ápr. 10. 20:51
 6/114 anonim ***** válasza:
85%
A szüleid agymosottak és burokban élnek. Törekedj a mielőbb költözésre, még sok témában lesz konfliktusotok. Néhány szülő nem bírja ha a gyerek másképp gondolkodik a világról mint ők.
2021. ápr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/114 anonim ***** válasza:
92%

Igazából nincs beleszólásuk, elengeded a füled mellett, és azt csinálsz amit akarsz. Nem fogják a kezed, mikor a barátoddal vagy, annyi, hogy nem kell beszámolni róla, hogy mit csináltok..rátok tartozik.

A maguk kárára dolgoznak, mert ezzel a hozzáállással csak elmarnak téged maguktól, de mivel vallásos emberekről beszélünk, kétlem, hogy felnyílna a szemük ezzel kapcsolatban.

2021. ápr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/114 A kérdező kommentje:

4-es

Már próbáltam, de nem nagyon ment, mindig mondják hogy ne csináljuk, nem akarnak nekem rosszat és féltenek

2021. ápr. 10. 20:53
 9/114 A kérdező kommentje:

De az a baj hogy már az se biztos hogy engedik hogy hozzájuk mehessek mindig ott csináltuk

Nálunk nem tudnánk megoldani

2 év múlva tudnék csak elköltözni érettségi után

2021. ápr. 10. 20:54
 10/114 anonim ***** válasza:
85%
Nyugtasd meg őket, hogy nem a puszta örömszerzés a cél, gyereket akartok csinálni.
2021. ápr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!