Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyetemista gyereketeket...

Egyetemista gyereketeket mennyire támogatjátok anyagilag "alapesetben"?

Figyelt kérdés

Tehát ha nincs covid, pandémia stb. és mondjuk nem is dolgozik úgy, hogy eltartsa magát. Mennyi az annyi nálatok, vagy mi az, ami belefér?


Senki pénztárcájába nem szeretnék kutakodni, az válaszol, aki úgy gondolja.

Azért érdekel a kérdés, mert több ember szerint amit én kapok/költök, az irreálisan sok, de ezt így folyamatosan kapom tőlük, mióta elköltöztem otthonról és egyetemre járok. Szóval összehasonlítás miatt érdekelne a dolog.


2021. ápr. 12. 15:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
47%

Mi köze a boltnak a te zsebpénzedhez...???


Amúgy meg akik ilyen körülmények között élnek, hogy a szüleik többmillát keresnek havonta, azok nem a GYK-n keresgélnek önigazolást maguknak....

2021. ápr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 A kérdező kommentje:
Mondjuk mivel a boltban nekem is fizetni kell és nem a két szép szemem miatt hozhatom el az élelmiszert, tisztítószert és egyebeket...?
2021. ápr. 12. 18:20
 23/75 anonim ***** válasza:
61%

Tudod te is pontosan, hogy sok 2-3gyerekes _családnak_ összesen nincs ennyi pénze egy hónapban költekezésre...


Tehát tudatosan hergelsz.

2021. ápr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
65%
amúgy már nem először írja ki a kérdező ezt a dolgot - tipikus kamukirálynő!
2021. ápr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 A kérdező kommentje:

Honnan tudnám? Nincs túl sok 2-3 gyerekes barátnőm, nem is nagyon társalgok senkivel pénzügyekről.


De, először írom ki ezt. Hazudni pedig nem szoktam.

2021. ápr. 12. 18:36
 26/75 anonim ***** válasza:
61%

Ja, persze... Nem olvasol híreket, hogy mennyi a minimálbér, v. átlagbér, nem nézel tévét, üvegbúra alatt élsz.

ja, tényleg! :-DDDDD

2021. ápr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 A kérdező kommentje:
Nem, tényleg nem szoktam a minimálbérről olvasni. Egyetemre járok, a szakommal kapcsolatos híreket követem figyelemmel. Tv-t sem nézek, legalábbis az ilyen RTL, TV2 és hasonló adókat nem. Netflixet és HBO Go-t szoktam elindítani a tv-n, vagy a YouTube-ot.
2021. ápr. 12. 18:52
 28/75 A kérdező kommentje:
Annyit írtam, hogy egyetemre járok. Ha azt is megemlítem, hogy bugyit hordok, annak a márkája és mérete után is érdeklődni fogsz?!
2021. ápr. 12. 20:12
 29/75 anonim ***** válasza:
65%
kiemelted, hogy a "szakodhoz" nem szükséges az általános tájékozottság.
2021. ápr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 A kérdező kommentje:

Nem ezt írtam, ne hazudj és ne ferdíts. Azt írtam, hogy azokat a híreket olvasom, vagy azokba nézek bele, amik ahhoz kapcsolódnak.

De eddig egyik tárgyamnál sem volt követelmény, hogy a minimálbérrel tisztában legyek, vagy hogy éppen melyik család hogy nyomorog.

2021. ápr. 12. 20:36
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!