Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elítélnétek a lányotokat ha...

Elítélnétek a lányotokat ha kiderülne hogy “hármas” kapcsolatban élne két fiúval?18l

Figyelt kérdés
16 évesen jöttem össze a párommal és 2 év után kevésnek éreztük a testiséget ami közöttünk volt. Nem szerettünk volna szakítani mert szeretjük egymást és soha semmin nem veszekszünk, de kevés volt ezen a téren a kapcsolatunk. Internetes fórumon találtunk egy srácot akivel több találkozást követően lefeküdtem a párom tudtával. Ezt a fiút is szeretem, de őt csak úgy mint szexpartner. Az igazi szerelmem a másik fiú akit egyébként a szüleim is nagyon szeretnek, de nyilván nem vihetek haza két srácot. Tervezzük az esküvőt és gyerekeket is szeretnénk de nem tudnám most feladni ezt a kapcsolatot. Otthon nem merem elmondani,mert elég konzervatívnak a szüleim. Tudom hogy nem vagyok egy szentfazék de inkább élek nyitottan mint hogy feszültség legyen köztünk. És tudom hogy sokak szerint elítélendő amit csinálok, de a párom is tud róla nem arról van szó hogy megcsalom csak van amit nem kapok meg tőle.
2021. ápr. 18. 18:47
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
87%

Szexet kap két pasitol. Akibe szerelmes, az nem tudja kielegiteni, vagy mi, nem értem! Akibe meg nem szerelmes azzal szexel.


Valaki világositson má fel.

2021. ápr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
81%

"16 évesen jöttem össze a párommal és 2 év után kevésnek éreztük a testiséget ami közöttünk volt. Nem szerettünk volna szakítani mert szeretjük egymást és soha semmin nem veszekszünk, de kevés volt ezen a téren a kapcsolatunk".


Akkor ebből ki kell lépni, ez minden csak nem szerelmi kapcsolat.

2021. ápr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem szokványos kapcsolat és nehéz ezt megérteni de nekünk ez így jó
2021. ápr. 18. 19:15
 14/62 anonim ***** válasza:
96%
Önmagában ezt a dolgot nem ítélném el, de neked is azt mondom, amit a lányomnak mondanék, 18 évesen rohadtul túl fiatal vagy ahhoz, hogy leragadj az első pasidnál, akivel még a szex is szar. Ez a kapcsolat nyilvánvalóan nem tökéletes, és bőven lenne még időd jobbat keresni. Független vagy, nem 45 éves, akit összeköt a pasijával 4 gyerek, meg egy lakáshitel.
2021. ápr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
81%
Magyarország üdvözöl xDD
2021. ápr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
85%
Ez ez hogy zajlik? Szerelmesen belesimulok a párom olelesebe, és a fülébe sugom, hogy mindjárt indulok Gézával szexelni? Na ne mondja már senki, hogy ez normális emberek!
2021. ápr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
86%
Nem itelem el ezt a fajta kapcsolatot, de egy egyereket nem vinnek bele. Ebben a jatszmaban szegeny artatlan gyerek biztosan lelkileg serulne. Kerlek ne szulj.
2021. ápr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
83%
hát én elég csalódott lennék, ha ilyen értékrendet sikerült volna átadnom a lányomnak.
2021. ápr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
61%
10, ott mind a kettő a saját neméhez vonzódik, csak van egy ál hetero kapcsolatuk.
2021. ápr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
100%
Engem az érdekelne hogy konkrétan mi az amit nem kapsz meg a szerelmedtol 18 évesen, és egy másiktol, aki nem a szerelmed, attól megkapod? Valami perverz dolog?
2021. ápr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!