Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elítélnétek a lányotokat ha...

Elítélnétek a lányotokat ha kiderülne hogy “hármas” kapcsolatban élne két fiúval?18l

Figyelt kérdés
16 évesen jöttem össze a párommal és 2 év után kevésnek éreztük a testiséget ami közöttünk volt. Nem szerettünk volna szakítani mert szeretjük egymást és soha semmin nem veszekszünk, de kevés volt ezen a téren a kapcsolatunk. Internetes fórumon találtunk egy srácot akivel több találkozást követően lefeküdtem a párom tudtával. Ezt a fiút is szeretem, de őt csak úgy mint szexpartner. Az igazi szerelmem a másik fiú akit egyébként a szüleim is nagyon szeretnek, de nyilván nem vihetek haza két srácot. Tervezzük az esküvőt és gyerekeket is szeretnénk de nem tudnám most feladni ezt a kapcsolatot. Otthon nem merem elmondani,mert elég konzervatívnak a szüleim. Tudom hogy nem vagyok egy szentfazék de inkább élek nyitottan mint hogy feszültség legyen köztünk. És tudom hogy sokak szerint elítélendő amit csinálok, de a párom is tud róla nem arról van szó hogy megcsalom csak van amit nem kapok meg tőle.
2021. ápr. 18. 18:47
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
42%
Nem értem, hogy akik elítélik, miért ítélik el Kérdezőt. Ő legalább nem hazudik pofátlan módon, mint olyan sokan, akik szeretőt tartanak! Ez nagyon is érett és értelmes magatartás. Viszont egyetértek azokkal, akik szerint még nem kell elkapkodni a dolgot és házasságban meg gyerekben gondolkozni.
2021. ápr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
78%

Tehát van egy jóbarátod akivel azt hiszed hogy párkapcsolatban vagy, plusz egy szexpartnered.

Milyen kis naiv 😃

Szerintem ne mondd el a szüleidnek mert magukat fogják okolni hogy megbuktak nevelésből.

2021. ápr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem szerelem, max. úgy érzed, szeretnéd, hogy legyen melletted valaki, erre pedig az első fiú pont alkalmas, de aki valóban szerelmes az nem fog mással szexelni, akkor sem ha nem megy köztük a szex, egy NORMÁLIS kapcsolatban nem így oldják meg a problémákat, hanem pl. elmennek szexuál pszichológushoz, nem véletlenül léteznek. Azt ajánlom ti is menjetek el és ha nem jön össze úgy sem, szakítsatok, mert NEM szereted őt, sokkal jobbat érdemel nálad.
2021. ápr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
49%
Nem is tudjuk, mi a probléma... Lehet, hogy nem lehet rajta szexuálterápiával segíteni...
2021. ápr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
85%
Ez a hármas felállás tudod hogy hol szokott működni? Sokéve házasoknál, akiknél mondjuk 10 év után ellaposodott a szexuális élet, vagy kirepült már a gyerek a családi fészekből és nem tudnak magukkal mit kezdeni negyvenx évesen. Megbeszélik a vágyaikat és úgy vannak vele hogy még mindig inkább ez mint a másik háta mögött akciózni. Lehet hogy összeköti őket a közös vagyon és válni nem akarnak emiatt. Vannak akiknél ez még jó hatással is lehet a szexuális életükre de a többséggnél végül csak úgy alakul hogy ez lesz az utolsó lépés a válás előtt. Kérdező, te meg 18 évesen ne házzasságon gondolkodjál hanem keress magadnak egy olyan pasit akire férfiként tudsz nézni.
2021. ápr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
73%

Képes lennél úgy hazaállítani a "szerelmedhez", hogy pár perce még egy másik farok volt a szádban,

és még kissé spermás a szád széle??

2021. ápr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
85%
Egy idő után négyesben lesztek, mert az "eredeti" barátod is beszervez majd egy csajt magának.
2021. ápr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
62%

Ebben mi a hármas kapcsolat? A csaj dug két pasival, de csak az egyikkel él együtt.

Ez akkor lenne hármas kapcsolat, ha mind a három együtt élne és mindenki-mindenkivel

2021. ápr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
96%
Miért kéne a szexpartnert bemutatni a szülőknek? Függetlenül attól hogy vane mellette barátod.
2021. ápr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
28%
Mert a szex partnerét is szereti.
2021. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!