Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elítélnétek a lányotokat ha...

Elítélnétek a lányotokat ha kiderülne hogy “hármas” kapcsolatban élne két fiúval?18l

Figyelt kérdés
16 évesen jöttem össze a párommal és 2 év után kevésnek éreztük a testiséget ami közöttünk volt. Nem szerettünk volna szakítani mert szeretjük egymást és soha semmin nem veszekszünk, de kevés volt ezen a téren a kapcsolatunk. Internetes fórumon találtunk egy srácot akivel több találkozást követően lefeküdtem a párom tudtával. Ezt a fiút is szeretem, de őt csak úgy mint szexpartner. Az igazi szerelmem a másik fiú akit egyébként a szüleim is nagyon szeretnek, de nyilván nem vihetek haza két srácot. Tervezzük az esküvőt és gyerekeket is szeretnénk de nem tudnám most feladni ezt a kapcsolatot. Otthon nem merem elmondani,mert elég konzervatívnak a szüleim. Tudom hogy nem vagyok egy szentfazék de inkább élek nyitottan mint hogy feszültség legyen köztünk. És tudom hogy sokak szerint elítélendő amit csinálok, de a párom is tud róla nem arról van szó hogy megcsalom csak van amit nem kapok meg tőle.
2021. ápr. 18. 18:47
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
90%
Hát nem lennék elragadtatva, az én házamba nyilván nem hozod őket, de ettől függetlenül nem igazán érdekelne. Te életed, én se kötöm a gyerekeim orrára, hogy mit és hogy csináltam az apjukkal este.
2021. ápr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
85%
Nem ertem.. Miert vagy egy pasival akit annyira szeretsz hogy közben massal dugsz mert nem tud kielegiteni? Akkor mar nem egyszerűbb dobni es keresni valakit aki ki is elégít meg szereted is..? 18 evesen.. Edesf.szom. Eskuvo.... Pfff.
2021. ápr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
78%

Vagy talan nyisd ki a szadat es mondd el a kedves uradnak hogy mit hogy szeretsz...es talan megtanul b...ni 😂😂

Uristen, az eletbe nem tudnek ferfikent nezni egy olyanra aki elnezi hogy mas kezelget..😂

2021. ápr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
70%
Lehet hogy nem is férfi....
2021. ápr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
80%

Valamilyen szinten megértelek. Voltam hasonló kapcsolatban. Egy testvérpárral voltunk hármasban. Az egyiket szerettem,de ő engem nem,csak a testem meg végülis jó haverok voltunk. A másikkal a szex volt jó ő szeretett is,de én őt nem. Konkrétan 2 évig húztuk így hármasban,mire teljesen felemésztett mindenkit ez az egész. Férfiak és testvérek lévén ők nagyon sokszor összevesztek miattam. Pl. Hogy kivel vagyok többet, kivel alszom, miért nem vele megyek bulizni stb stb. Együtt jártunk nyaralni meg szinte mindenhova. Egy idő után meguntam és elmondtam nekik, hogy habár szeretem őket mindkettőt máshogy,de ez így tovább nem mehet. Az egyik szendved,mert szeret,én is szenvedek,mert habár aranyos,de nem szeretem. Szenvedek mert szeretem a másikat,de ő engem nem. Ő meg amiatt kínlódik, hogy az öccse egy roncs miattam. Szóval leültem velük beszélgetni megköszöntem nekik a 2 évet és minden jót kívántam. Utána egyáltalán nem reagáltam semmire sem,ha láttam, hogy keresnek.

Fél év múlva, amikor már helyén volt minden bennem találkoztam azzal a férfival,akit már most a férjemnek nevezek. Benne minden megvan,amit kerestem. Sosem kellett más mellette,mert ő a tökéletes számomra. Monogámok vagyunk van egy gyönyörű kislányunk és eszembe se jutnak más férfiak.


Véleményem szerint egyiket sem szereted annyira,mert ha így lenne nem tudnál máshoz hozzá érni úgy,mint a párodhoz. Fiatal vagy még nagyon. Inkább el őket és keress egy olyan férfit,akiben mindent megtalálsz.

2021. ápr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
81%
Engem komolyan érdekelne, hogy egy 18 éves lány, aki most ismerkedik a szexualitással hogy jut el idáig, mi az, amit 2 pasi tud megadni? Az meg külön megérne egy misét, hogy kiderüljön a párodnak ebben az egészben mi a jó?
2021. ápr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
100%
46, ugyan, ne legyenek illúzióid, az ilyenek már rég megismerkedtek a szexualitással úgy 12-13 éves koruk körül.
2021. ápr. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
62%

46

"egy 18 éves lány, aki most ismerkedik a szexualitással hogy jut el idáig, mi az, amit 2 pasi tud megadni?"


Most miért? Az én első pasim hetente 1x akarta, akkor viszont egyáltalán nem annyira élvezetes módon min. 45 percen keresztül bírta. Uncsi volt és fárasztó. Mindig ugyanúgy, stb. Hát nem kerestem mást, de azért ez így nem volt király.

2021. ápr. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
71%
#48 Mi lett volna, ha megbeszéled vele, hogy te mit szeretnél? Ha meg nem érdekli, akkor bizony lépni kell.
2021. ápr. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
50%

49

Mert rohadt fiatal voltam és buta. :)

2021. ápr. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!