Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elítélnétek a lányotokat ha...

Elítélnétek a lányotokat ha kiderülne hogy “hármas” kapcsolatban élne két fiúval?18l

Figyelt kérdés
16 évesen jöttem össze a párommal és 2 év után kevésnek éreztük a testiséget ami közöttünk volt. Nem szerettünk volna szakítani mert szeretjük egymást és soha semmin nem veszekszünk, de kevés volt ezen a téren a kapcsolatunk. Internetes fórumon találtunk egy srácot akivel több találkozást követően lefeküdtem a párom tudtával. Ezt a fiút is szeretem, de őt csak úgy mint szexpartner. Az igazi szerelmem a másik fiú akit egyébként a szüleim is nagyon szeretnek, de nyilván nem vihetek haza két srácot. Tervezzük az esküvőt és gyerekeket is szeretnénk de nem tudnám most feladni ezt a kapcsolatot. Otthon nem merem elmondani,mert elég konzervatívnak a szüleim. Tudom hogy nem vagyok egy szentfazék de inkább élek nyitottan mint hogy feszültség legyen köztünk. És tudom hogy sokak szerint elítélendő amit csinálok, de a párom is tud róla nem arról van szó hogy megcsalom csak van amit nem kapok meg tőle.
2021. ápr. 18. 18:47
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
100%

Annyi minden vár még rád, hű mennyi jó pasit sodor még eléd az élet, minek 18 évesen gyermeket tervezni.

Most ez van, két év múlva más lesz. Nem kell agyalni. Na most szülsz, nagyon megbánnád, ha ekkora a vágy benned és a szexualitás, akkor most nagyon megfogna egy gyermek. Vagy ha nem tartana vissza akkor meg buzony rossz anya lennél, mert még hajt a véred. Szexxel még 10 évig minimum, bőven ráer akkor gyermekben gondolkodni.

2021. ápr. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
87%
Amig ilyen ramaty a szexuális eleted a csavoval, es ketto kell ahhoz hogy kielegulj, szerintem te csak ne tervezgess sehova családot, foleg ne 18 evesen. Nem neked valo..
2021. ápr. 19. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
87%
A masik meg hogy fura hogy 2 eves kapcsolat alatt ennyire kiegtel, es 18 evesen mar 2 palinal kezdodik neked a jo szex.. mi lesz kesobb? En ezen aggódnék, nem a szulokon 🤣
2021. ápr. 19. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
78%

Ja meg valami eszembejutott

Van egy ilyen ismerősöm, aki mar kb 5 eve egyutt volt a baratnojevel (igazi tini kori szerelem ami azt hittek örökre tart) aki aztan elohozakodott azzal hogy neki nem eleg egy f.sz, igy nyitott kapcsolatra váltottak. De persze ok szeretik egymast, meg egymástól akarnak majd gyereket stb. Aha, 1 ev a nyitott kapcsolatból, mostmar a srácnak uj NORMALIS nője van, a csaj meg sodródik az árral, mindenkinek jo, de csak egy éjszakára. Megerte eldobni a csavot 🤣 legalabb o boldog mar, az ilyenek meg maradjanak k.rv@k

2021. ápr. 19. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
54%
Occóbb lett volna venni pár kiegészítőt a webshopban.
2021. ápr. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
61%
Hát neked nem kell gyerek még se házasság ,amíg ilyen vagy .
2021. ápr. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
59%
Azt nem értem hogy a pasijanak akkor miért nincs másik nője? Vagy neki már nem szabad? Remélem egyszer bejelenti hogy ő is felredugott és megtudod milyen érzés.
2021. ápr. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
31%
Ezek a bosszúért lihegő válaszok (jól meglátnád, hogy milyen ez, ha neki is lenne valakije, haha) akkor lennének érthetőek és reálisak, ha a Kérdező nem mondta volna meg a párjának, hogy mi a helyzet...
2021. ápr. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
72%

#58 volt a felnőtt párkapcsolatok kategóriában nemrég egy kérdés amire brutal sok válasz érkezett.


A csaj pasija bejelentette otthon hogy beleszeretett egy másik nőbe és heti többször nála alszik, dugja, de azért nem hagyja el a barátnőjét mert őt is szereti, jövőre esküvő stb. Az a szerencsétlen kérdező meg nem mondott rá semmit. Úgymond bevett dolog volt hogy hol itt van a pasi hol ott. A csaj meg szépen csendben szenvedett.


A nyitott kapcsolatok nagy százalékban úgy szoktak működni hogy az egyik fél iszonyat kapcsolatfüggő és inkább hagyja hogy lábtörlő legyen és "elfogadja" a dolgot mint hogy szakitsonak. Ez az igazság sajnos. Szóval de, nagyon is jogos hogy reméljük a kérdező jól rbszik.

2021. ápr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
62%

Hamarosan eljön az idő, amikor majd egy harmadik pasival megcsalja a másik kettőt.

:)

2021. ápr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!