Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőnek lehet beleszólása a...

Szülőnek lehet beleszólása a kapcsolatba, ha a leendő páromnak egészségügyi problémája volt?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy benne vagyok már egy adott életkorban is, már 30 felé, de még nem vittem haza senkit bemutatni otthon, mert nem volt olyan jelöltem.


A leendő páromnak volt egy egészségügyi műtétje, ami miatt, ha babát szeretnénk majd, van egy rizikófaktor.


Tehát nem átlagos a férfi ebből a szempontból. Erről nem is számoltam be itthon.

Én viszont megszerettem őt és én elfogadnám ezt úgy érzem.


Itthon viszont nem merem megmondani, mert lehet, hogy nem néznének rám jó szemmel és lebeszélnének a férfiról, esetleg nem is szeretnék látni.



2021. ápr. 26. 23:28
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
95%
Az egészségügyi problémát nem kell a szülők orrára kötni. Ennyi. Sokan ott rontják el, hogy mindenről is beszámolnak a szülőknek, aztán csodálkoznak hogy anyucinak apucinak nem tetszik a vő/meny jelölt.
2021. ápr. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
49%

El nem tudom képzelni milyen műtét az, amit egy férfin vegeznek el, de rizikofaktort jelent egy majdani terhesség eseten....


Amúgy meg a szüleiének köze nincs a párod egészségügyi dolgihoz.

2021. ápr. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
91%

#12: Mondjuk daganat, vagy sérülés miatt a herék eltávolítása.


És igen, az ilyet nem feltétlenül kell bemutatáskor tálalni a szülőknek. Nem tartozik rájuk.

2021. ápr. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
87%

13!


A rizikófaktor azt jelenti, x dolog veszelyes lehet. A nő terhességet semmilyen, a férfin végzett műtét nem veszélyezteti. Max a teherbeesest nehezíti, de azt nem nevezik rizikofaktornak.

2021. ápr. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
89%

Közel a 30-hoz gyakorlatilag gyerek fejjel 🙄..

Felnőtt emberek nem értem hogyan tudnak megragadni 16 éves szinten.

Gyámság alatt állsz?

Ha nem kinek mi köze a pár választásodhoz, annak eü gondjaihoz? Senkinek.

Vagy neked mindenképp utasításba van adva, hogy márpedig "onoka" az kell és csak egészséges lehet? 🤔

A megfelelési kényszert meg hagyd el. Senkinek nem tartozol csak saját magadnak.

2021. ápr. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
83%
30 évesen ennyire buta nem lehet valaki.
2021. ápr. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
82%
Engem már 15 évesen sem különösebben hatott meg a szüleim véleménye pasik terén 🤷‍♀️
2021. ápr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
78%
Kérem azokat, akik lepontozták a 12. választ áruljak el nekem, mi az az egészségügyi probléma, ami férfiaknál jelentkezik, műtétre szorul és utána rizikós a terhesség, amit ugye a nő hord ki.
2021. ápr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
96%
Én se tudok ilyet elképzelni, egyébként én zöld pipát is nyomtam oda.
2021. ápr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
9%

a te egeszsegugyi problemaidhoz se lenne koze a szuleidnek, ha nem akarnad hogy tudjak.


ha feszegetik a temat, hogy miert nincs meg unoka (bar ha jol ertem ez meg messze van mert csak randiztok), akkor meg lehet mondani hogy meg nem akarunk/majd lesz/orokbefogadunk/probalkozunk/lombikra megyunk/ nem szeretnenk errol beszelni

2021. ápr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!