Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan akadályozzam meg, hogy...

Hogyan akadályozzam meg, hogy elköltse az összes pénzét?

Figyelt kérdés
Nagyfiam (21) holnap az összes pénzét egy játékkonzolra akarja költeni (120.000 ft). Teljesen nullán lenne, amikor kéne neki raktározni a pénzét, mert autót tart fent, bevétele pedig nincs, csak ösztöndíj májusig, tehát egy tizest fog még kapni jövőhónapban. Ez semmire nem elég, pedig júniusban még műszakiztatni is kell vinnie az autóját, meg olajat is kell cserélnie. Nagyon nem akarom, hogy mindenét elköltse, amit 5-6 évig gyűjtögetett.

2021. ápr. 30. 22:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 anonim válasza:
100%
Akkor húzzátok le a rolót. Ez a te projekted. A fiad ha dolgozni szeretne majd csinál sajátot. A tündérkéd pedig írja magának a háziját. Ha nem érti magyarázzátok el neki. Ha folyton megcsináltok helyette mindent nyilván nem fogja tudni a dolgozatot sem megoldani.
2021. máj. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/83 A kérdező kommentje:
Végül sajnos vett egy szemüveget 75-ért. Szétver az ideg, csalódott vagyok. Nem sikerült megállítani. Azért köszönöm a sok segítséget, még ha sikertelen is volt.
2021. júl. 17. 12:10
 83/83 anonim ***** válasza:
49 kapisgálja, 50-es leírta 🙂Nekem is feltűnt hogy Martin es az apa igazából ugyanaz a személy. Van valami amivel mindig elárulja magát. Nem fogom megmondani higy mi az mert akkor mostantól nem fogja csinálni. Csak szólni akartam azoknak akik bevették a sztorit.
2021. júl. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!