Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák! Titeket látott már...

Anyukák! Titeket látott már szőrösen a gyereketek?

Figyelt kérdés
Nem borostára gondolok, hanem hosszabb szőrre lábon, hónaljon. Milyen nemű a gyereketek? Mennyi idős? Hogy reagált?

2021. máj. 1. 19:40
1 2 3 4 5
 1/50 anonim válasza:
83%
xD
2021. máj. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ez nem releváns dolog. Unokahugom 7éves és már pelyesedik néhány helyen. Anyukájával megbeszélték,hogy bizony ő is szőrösödni fog,ha nagyobb lesz. Tisztában van vele,hogy ez természetes. Nálunk nagyon simán ment ez a dolog, sajnos nekem nagyon sok nemkívánatos szőr van és az esti fogmosásnál a mellkasam meg szokta fésülni neha.

Neharagudj,ha nem volt jó a válasz, sem anyuka, sem nő,sem apuka nem vagyok,de egy 7éves kislány velem él és jó sok dolgot tanultam tőle🙂

2021. máj. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
94%
Persze, de mikor kicsi volt még annyira nem reagált rá. Most 4 éves, elkezdtünk orvososat játszani és egyszer szőrös maradt a lábam. Azt mondta rá hogy juj de sünis a lábad :D
2021. máj. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
91%

Az anyaság mindenkit megbolondít?!


Igen, látott. És?!


Egy gyerek normál esetben még nem sajátította el a megvetés, ítélkezés, intolerancia stb gyakorlatát, mint egy átlag felnőtt..!

2021. máj. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
82%
Jaj, ez már megint a fétises hülyegyerek, ne foglalkozzatok vele! :D
2021. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:

Nem fétises hülyegyerek vagyok, hanem egy anyuka, akit megtámadott és megszégyenített egy szuperanyu, amiért a covid óta nem szőrtelenítek, mondván ő soha nem mutatkozna szőrösen a 10 éves lánya előtt.

Csak próbáltam egy kis önigazolást nyerni, hogy nem velem van a baj. 😅

2021. máj. 1. 20:05
 7/50 anonim válasza:
94%
semmiképp nem veled van a baj :) szuperanyu.. még idézőjelben sem mondanám
2021. máj. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
23%
Azt én se értem mi az összefüggés a covid meg a szőrtelenítés között 🤔 nem jársz pasizni nehogy elkapd, és azért nem érdekel?
2021. máj. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
90%

S mi van akkor, ha az anya szőrtelenít, s a gyerek nem? Felrobban az univerzum a szuperanyu szerint? :D


10 évesen én már menstruáltam, s egy jó ideje szőrös voltam. Anyum meg pont nem. S ez az óta is így van, pedig már 20 éves vagyok. :D

2021. máj. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

#8

Nem erről van szó. Képzed, itt van apu, aki így is szeret.

2021. máj. 1. 20:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!