Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák! Titeket látott már...

Anyukák! Titeket látott már szőrösen a gyereketek?

Figyelt kérdés
Nem borostára gondolok, hanem hosszabb szőrre lábon, hónaljon. Milyen nemű a gyereketek? Mennyi idős? Hogy reagált?

2021. máj. 1. 19:40
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
7%

Mas fogalmaink vannak a normalis norol.. :))

Es ha proli vagyok az baj? Valaki az is kell legyen😊

De te aztan nagyon iskolazott lehetsz hogy megszolod azt akinek alacsonyabb a jovedelme😀

Orulok neked es a PARTNEREDNEK legyetek szerencsesek 100evig😉

2021. máj. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
88%
Nem, nem az alacsony jövedelmed a gáz, hanem a stílusod. Igen, inkább legyen egy nőn pár szőrszál (ahogy jé, képzeld, mindannyiunkon van, ez egyszerű biológia), mint ítélkező mentalitású, rondán beszélő valaki legyen! Ha valami, hát ez nem nőies... Na legyetek szerencsések ti is 100 évig ettől függetlenül!
2021. máj. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
88%
Beismered, hogy egy proli vagy és mást igénytelenezel le? Nézhetsz ki akárhogy, lehet akármekkora a szőr a lábadon, ha proli a stílusod mindenképp te leszel a legigénytelenebb ember a szobában.
2021. máj. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%
Hát, anno én is láttam anyámat szőrösen és túléltem. Eleve, régebben ez nem is volt ennyire divat. Most nem azzal akarok jönni hogy régen jobb volt, hanem ez tény. Nem is foglalkozott vele, amíg én és a nővérem nem kezdtünk el serdülni, és mi szerettünk volna szőrteleníteni. Akkor kezdett el ő is. Viszont, ő addig nem is hordott pl spagettipántos felsőket, vagy olyan ruhákat, amiből pl kilátszott volna a hónalj szőre. Azóta hord ilyesmit, mióta rendszeresen szőrtelenít.
2021. máj. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
9%

44 beismerem igen miert? 😄

Az igenytelenseg meg inkabb az mikor valaki nem furdik vagy szortelenit😊 semmi koze a "prolisaghoz"

2021. máj. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
87%

#46


Remélem a fejedet is csillogóra szőrteleníted, mert a haj és a szemöldök is tulajdonképp szőr, a te álláspontod szerint meg a szőr igénytelen és undorító.

2021. máj. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 Tepfal ***** válasza:
93%
#46: Az a probléma, hogy folyamatosan egyenlőségjelet teszel az ápoltság és a szőrtelenség közé - persze csak a nőknél! A férfi párod tehát igénytelen, mert szőrös a lába? Sőt, szinte minden férfi igénytelen, mert nem borotválkozik? Elég nevetséges.
2021. máj. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
93%
Értsd már meg, hogy nem szőrteleníteni mindenhol köze nincs az igénytelenségnek, főleg, ha még a kutya se látja azt a területet... És nem, igénytelennek lenni sokkal inkább a proliság, élen azzal, aki ezzel meg is elégedik büszkén. Inkább tanulnál és képeznéd magad, akkor nem lenne a jövedelmed sem alacsony és nem másokat fikáznál a magánügyük miatt!
2021. máj. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
0%

48 ferfiaknak mas te eszleny😀 mi nem vagyunk ferfiak

49 koszi mar kijartam a sulit

2021. máj. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
91%
Továbbképzésre gondoltam, tudod, az más... De ha te nem akarsz kitörni, akkor maradj csak ott, ahol vagy, más életéből meg szállj ki sürgősen! Az ember pedig szőrösödik, igen, a nő is, csak nem akkora mértékben, mint egy férfi. Szerintem a te intelligenciáddal ne észlényezz senkit!
2021. máj. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!