Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák! Titeket látott már...

Anyukák! Titeket látott már szőrösen a gyereketek?

Figyelt kérdés
Nem borostára gondolok, hanem hosszabb szőrre lábon, hónaljon. Milyen nemű a gyereketek? Mennyi idős? Hogy reagált?

2021. máj. 1. 19:40
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
89%
* tolerálnám
2021. máj. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
93%

30, az érzés kölcsönös, nem szeretném, ha egy olyan fickót választana a lányom, akinek a külső a minden.

És csak hogy megnyugtassam a lelkedet, nem a gyerekszüléssel "igénytelenedtem el". Gyerekek előtt se éreztem magamra kötelezőnek a csupasz csiga divatot. ;)

2021. máj. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
92%

30-as, remélem nem is lesz soha lányod, szörnyen sajnálnám, ha ebben nem egyezne a nézetetek, mert a stílusod alapján a saját lányodat is képes lennél tönkretenni, ha úgy döntene, nem borotválkozik.


És ha ez valóban az igénytelenség jele lenne... hát... inkább legyek igénytelen, mint hozzád hasonlóan eszméletlenül bunkó!

2021. máj. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
13%

Hát én csinálom neki...


üdv, egy gyerek

2021. máj. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
8%

Uramisten ne legyen lanyom mert arra nevelnem hogy adjon magara? Megall az eszem😀

Gyorsan hivjatok a gyamugyet hogy nem csovesen jaratom a gyerekeimet:(

2021. máj. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
12%

Itelkezesrol meg annyit h mindenki csinalja csak valaki fel meri vallalni valaki meg alszent.. en vallalom😄

Na csok

2021. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
84%
És te ki a fene vagy, hogy ítélkezhess? 😄 Annak pedig mi köze van, ki mennyire igényes, hogy szedi-e a szőrét mindenhol? Mi köze ennek a csövességhez? Lesz menyed letolatod a butyiját, vagy mi? Szerencsére a hozzád hasonló szuper(b)anyucikat rommá is csalják a férfiak, meg is érdemlitek! És ne legyen több gyereked egy se.
2021. máj. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
7%

Mindenki itelkezik nem kell ahhoz valakinek lenni..

Az h van velemenyem/ertekrendem az egy termeszetes dolog

Nem fogom levetkoztetni a menyemet de hidd el ruhaba is meglatszik valakin h igenyes e vagy nem

Szulni meg annyit fogok amennyi jolesik ha zavar gyere ide ulj az agy szelere azt vedd ki az uram faszat jo?

2021. máj. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
88%

Akkor benézted, rajta ruhában pl. baromira nem mondanád meg, hogy bizonyos helyeken nem szőrtelenítek... Mindig elegánsan, vagy sportosan öltözöm, diplomás ember vagyok. Ennyit arról, hogy ruhában te majd megmondasz ezt meg azt...


Utolsó mondatodból meg ordít, hogy alacsony végzettségű proli nő vagy, gondolom a jövedelmed is alacsony, ezért foglalkozol másokkal. Neked urad van a XXI. században? :D Akkor foglalkozz az uraddal és parancsolóddal, tudod, normális nőnek PARTNERE van. :)

2021. máj. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
85%
* rajtam
2021. máj. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!