Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák! Titeket látott már...

Anyukák! Titeket látott már szőrösen a gyereketek?

Figyelt kérdés
Nem borostára gondolok, hanem hosszabb szőrre lábon, hónaljon. Milyen nemű a gyereketek? Mennyi idős? Hogy reagált?

2021. máj. 1. 19:40
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
61%
Hát ha neked felnőtt gyerekes anyukaként a mások véleménye számít és idegenektől vársz megerősítést, akkor nem is vagy igazán felnőtt. Bizonyos kor után már megtanulja az ember, hogy nem számít ki hogy vélekedik a külsőnkről, attól még ugyanolyan nagyszerű emberek vagyunk. Meg olvassatok kicsit kevesebb cosmopolitant.
2021. máj. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim válasza:
86%
Én a "gyerek" vagyok,lány és igen láttam sokszor anyát szőrösen,ahogyan ő is engem. Otthon,családi körben ezt nem szégyelltük
2021. máj. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
95%
Én is rengetegszer láttam anyukámat szőrösen. Őt ez nem annyira zavarta (mármint hogy szőrös). Szerintem szuperanyura ne hallgass... És amúgy én is tetszem a páromnak szőrrel együtt is. Meg anélkül is. Nem ezen múlik.
2021. máj. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mennyit keres a kozmetikai ipar a szőrtelenítésen? Nem csoda, hogy ezt reklámozzák. Ne dőlj be nekik. Ha neked így jó, a férjedet nem zavarja, a többi ember ne izgasson. Forduljon el, akinek nem tetszik.

Pont olyan ez, mint az ősz haj. Az is ingyen van, de ha sok ember elhiszi, hogy szégyellnie kell, és ki se menjen az utcára hajfesték nélkül, az sok flaska hajfesték eladását jelenti.

2021. máj. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Én öszintét megvallva nem borotválom a lábamat télen, amikor úgy se látszik. Nyilván látta már a lányom. Nem gondolom hogy világvége volt neki, valószínűleg egyáltalán nem is érdekelte.
2021. máj. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
93%
Szerinten pont ilyen dolgokkal állítunk irreális elvárásokat kislányokkal szemben, hogy sosem látnak felnőtt nőt szőrösen, így arra a következtetésre jutnak, hogy a nők nem szőrösek, majd amikor viszont ők szőrösödni kezdenek, akkor azt hiszik, hogy velük van a baj.
2021. máj. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
91%
Rohadt szomorú, hogy 2021-ben még ott tartunk, hogy nők egymást szégyenítik meg a világ legtermészetesebb dolgai miatt. Őszintén mondom, sz.rd le. Egy olyannal, aki szerint az igényesség abból áll, hogy leborotválod-e a lábad vagy az intim területeidet vagy sem, meg sem éri veszekedni.
2021. máj. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
87%
Jaj, szuperanyu meg igazi nő... Az igazi nő üzenem neki szőrösödik képzelje, ki milyen mértékben az különböző, mert ez egy emberi tulajdonság. Ha hüllők lennénk nem lenne szőr rajtunk. Semmi baj nem történt, a gyereked látott egy teljesen emberi jelenséget. Lassan hálóingben, kócosan lófrálni a lakásban is szégyen lesz, mert jaj, így nem láthat meg a gyerek, hisztizi majd a szuperanyu? Nem szeretnék az ilyen Miss Tökély gyereke lenni, és talán az sem véletlen, miért menekülnek a férfiak is ész nélkül ettől a típustól.
2021. máj. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
78%
Nekem akkora hónaljkutyáim vannak, hogy a gyerekeim be szokták fonni.
2021. máj. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
87%
30-as ítélkező kis görcsnek gáz nevelni a gyerekedet, nem a szőrösség, ami minden embernél egy létező jelenség! Olyan meg nincs, hogy bármit is meg KELL tennie egy nőnek. Én meg az olyan ítélkező majom menyet nem tolerálnék, mint te...
2021. máj. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!