Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy apám nem...

Normális, hogy apám nem engedi használni a gáztűzhelyet?

Figyelt kérdés
Egyik nap egyedül voltam otthon, és főztem. Mikor végeztem, nem kapcsoltam jól le a gázt, takarékon maradt. Ez volt olyan fél 6 körül. Bementem a szobába, és filmet néztem. Mikor apu jött haza, fél 9 körül, ő látta, hogy nincs lekapcsolva és rotyog az étel a gázon. Szerencsére főzelék volt, aminek sok leve volt, és így csak az alját kapta oda. De olyan mérges volt, hogy azóta nem engedi, hogy használjam a gázt. Mert "nagyobb baj is történhetett volna..." Mondtam, hogy ezentúl figyelek, meg eddig se volt ilyen, most mert egyszer megesett, akkor soha többé nem főzhetek?? Normális, hogy ilyet kitalál?
2021. máj. 2. 21:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
68%
Igen, a miénk is "elvileg" lekapcsolt... elvileg.
2021. máj. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
53%

Amiket írtatok hogy felnőttként odaégettétek az ételt mert elfeledkeztetek róla titeket is el tiltott a feleségének a tűzhely használatától?

Amúgy ma már szerintem alap lenne egy érzékelő vásárlása. Kolléganőmet rábeszélték hogy vegyen, hát megvette. Nemsokára így derült ki higy valahol szivárog a gáz. Nem a tűzhellyel volt a gond. Természetesen kihívták a szerelőt és így nem is történt baj.

2021. máj. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
És szerintem is vegyél egy konyhai időzítőt, max 1500 Ft ami nem csak dísz lesz hanem használni is akarsz. Így apukád látni fogja hogy komolyan gondolod mostantól.
2021. máj. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
54%

Én 2 embert ismerek, aki rendszeresen ott felejt a tűzön valamit a konyhában:


-Az egyik egy gyerekorri haverom, aki lustaság és butaság miatt kibukott az egyetemről és 28 évesen is az apukája nyugdíjából él.

-A másik a saját édesapám, aki pedig alkoholista.


Mindketten olyanok, hogy bemennek a konyhából "főzés közben" leülni a TV, számítógép, telefon elé vagy piálni és egyszerűen totál elfelejtik, hogy a konyhában lenne még feladatuk. De az életben szinte mindenről ilyen ősember módon gondolkodnak.

2021. máj. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
23: minden mobiltelón van visszaszámláló.... vagy ébresztő funkció. tehát még pénzt sem kell költenie külön kütyüre...
2021. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
28%
Biztos van ilyen is de én nem kötném össze a kettőt. Én rendszeresen égetek oda ételt de nem azért mert lusta vagyok hanem mert több dolgot csinálok egyszerre. Szerintem senki sem áll 1-2 órát folyamatosan az étel felett. Közben mosogat, előkészíti a másik fogást (ha nem így teszek soha sem leszek kész), telefonál stb. És igen miközben fő a lencse (nem 15 perc) van hogy filmezek. Az ilyen embereknek mint én jó a konyhai időzítő.
2021. máj. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
25. Igaz de azzal az a baj hogy elfelejtődik. Ha ott van az orrod előtt akkor nem felejted el. Én csak azt mondom hogy valakinek az válik be.
2021. máj. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!