Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el anyukámnak,...

Hogy mondjam el anyukámnak, hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés

Júliusban születik meg az első babánk a férjemmel. A szüleim megbeszélés nélkül kijelentették, hogy jönnek hozzánk 1 hétre. Én alapból úgy terveztem, hogy 1-2 hetet nem akarok senkit sem vendégül látni, mivel programozott császárom lesz és az első közös pillanatokat, élményeket a férjemmel akarom megélni. Számomra az is fontos, hogy összeszokjunk a babával is és valamennyire alkalmazkodjunk, az új életünkhöz. Anyukám kemény nőnek adja elő magát, Ő a vagány 50-es motoros anyuka, viszont ha egy rossz szót szólsz hozzá, akkor elmegy sírni. Nagyon kíméletesen akarom mondani neki,mert nem akarom megsiratni. A férjem szólna nekik , de tényleg nem akarom Őket megsérteni, így inkább ha kell valamit kamuzok. :( (szerintem teljesen érhető, hogy nem akarok vendégeket fogadni még)


Előre is köszönöm a hasznos tanácsokat, tippeket!

29/L



2021. máj. 8. 08:20
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
78%
Ha ezen megsértődik gratulálok...nehogymár te állj neki kamuzni, mert annyi esze nincs hogy nem tolong a nyakatokon! Egyszeruen mond meg, 2-3 mondatban. Nem kell mentegetozni. Ha elkezdesz, vesztes pozícióban leszel. Szóval szépen, de hatarozottan. Ideje lenne ezt elkezdeni mert a ferjednek is tele lesz a töke, es igaza lesz. Nem vagy már kislány.
2021. máj. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!