Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ötvenegy karton jégkrémet...

Ötvenegy karton jégkrémet rendelt anyja hitelkártyájával egy négyéves kisfiú szülők ti mit csináltatok volna gyerekedel ha ezt csinálta volna?

Figyelt kérdés
[link]
2021. máj. 10. 13:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Szülőségtől függetlenül azt hittem, hogy alapvető manapság a hitelesítés, pl. ujjlenyomat az online fizetéshez.

Betudnám a saját hibámnak, hogy nem figyeltem oda erre.

2021. máj. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
71%
Elbeszélgetnék vele aztán megdícsérném mennyi pénzt keresett. lol
2021. máj. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szülő hülyesége volt.

Kicsi gyerek kezébe nem adunk akárhogy eszközt. Vagy olyat adunk, amiben külön korlátozott hozzáférésű fiók van, vagy olyat ami csak az övé és ez úgy is van korlátozva. Az meg minimum, hogy ha a saját korlátozás nélküli eszközünket adjuk a kezébe, akkor vagy nem mentünk el adatokat, amikből baj lesz, ha félrenyom, vagy nagyon figyeljük hogy mit is csinál.

Szóval valószínűleg emiatt nem cseszném le a gyereket, mert nem tudta elolvasni, hogy mit csinál.

2021. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
A szülő hibája, minek kell egy gyerek kezébe telefont adni, foleg a sajatod? Ki tudja mit vesz meg, kit hiv fel, mit kuld el valakinek. Egyik ismerősöm is odaadja a gyereknek folyton a tabletet meg a telefont, es nem veszi el tole soha, mert különben sir a gyerek. Hat nem kellett volna raszoktatni a 3 evest erre. Ott a tv, a baba, az autó, játsszon azzal. Pedig en 2001-es születésű vagyok, “a technológia gyermeke”, mégsem ertem miert kell mar az újszülöttnek is a kezébe adni a telefont. Azután nem kell csodálkozni hogy sir, ha el akarod venni, meg megrendel 50 jégkrémet.
2021. máj. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerek kezébe egyáltalán nem adnék telefont. Kamasz vagyok, és tudom, hogy rá lehet függeni, ha nem figyelek, egy kisgyerek pedig hogy legyen tudatos?
2021. máj. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
83%

Az Amazon esetében régóta cikkeznek róla, hogy túl könnyű az online rendelés, csoda hogy még nem büntette valami hatóság rommá miatta a céget. Nem ez az első eset, hogy kisgyerekek random telefonnyomkodással megrendelik a fél világot.

Én max elmagyaráznám a gyereknek, hogy ilyet ne csináljon, meg beállítanám a telefonon, hogy erre lehetősége se legyen többet.

2021. máj. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
23%
Óvszert használtam volns majd 5 évvel ezelőtt
2021. máj. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
80%
Elolvastátok a cikket? Mert hogy egy autista gyerekről van szó, akinek 2 mániája van: Spongyabob és a jégkrém. Ja, és az 51-es szám. Szülőként, ha tudom hogy a gyerekemnek ilyen mániái vannak, nem adom a kezébe a tabletem, telefonom, vagy legalább eltávolítom a kártyaadataimat róla.
2021. máj. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
18, elolvastuk, autista ide vagy oda, tok mindegy, senki nem a gyereket, hanem a szülőt hibáztatta. Akar épelméjű akar autista, mindenkepp a szülő a hibas. Meg amugyis, ezek szerint akkor be volt állítva a szállítási cím, meg a kartya adatok is? Aki ennek tudatában odaadja a gyereknek az eszközt az egy idiota. Es szomoru, hogy erre még “gyűjtést” is rendeznek, vannak sokkal fontosabb dolgok is a világban, azokon kene segíteni akik nem tehetnek rola, hogy szar helyzetben vannak, nem egy ilyen idiota szülőnek kene összegyűjteni 7millát.
2021. máj. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

1) a szülő tanul a hibájából és az ilyen adatokat nem menti telóra

2) kap a kölök játéktelót, hogy azt baxkurálja- ilyen gyerekeknek való magazinban minden 2. vagy 3. hónapban ilyen van ajándéknak, úgyhogy egy ilyenre legközelebb lehet beruházni, olcsóbb, mint egy játékboltban.-

3) nem hagyni a telefont felügyelet nélkül

4) a gyerekkel elbeszélgetni, hogy nem nyúlunk a más dolgához engedély nélkül.

Ennyike.

2021. máj. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!