Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon sajnálom apukámat....

Nagyon sajnálom apukámat. Tudok érte tenni valamit?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak. Anyukámmal élek.


Most derült ki számomra hogy apa azért mikor én ott vagyok mennyi mindenről lemond. Apa albérletben lakik. Hétköznapokon szinte csak vajas kenyéren meg tescos párizsin él,főtt ételt jó ha heti 1x eszik mikor keresztanyám aki apa testvére visz neki. A zoknijai is mind lukasak.

Én ebből mikor ott vagyok semmit nem vettem észre eddig mert finom husikat csinál van sok gyümölca joghurt-amit ha nem eszek mindog elrak h vigyem el az enyém,megyünk fagyizni mekizni pizzazni.


Most volt unokatesóm ballagása és véletlenül halottam meg h keresztanyám erről beszél. Hogy apu ott hagyta anyámnak a lakást most meg nyomorog alig eszik pedig fizikai munkát végez,fizeti a gyerektartást meg mikor én ott vagyok mindent megad mintha minden rendben vele.


Nem tudom pontosan mennyi pénzt fizet apu anyunak 30 vagy 40 ezret?de anyu kevesli. Ha cipő vagy ruha kell mindig hivogatja aput hogy adjon még pénzt és szokott is adni.

Félek anyunak szólni hogy ne kérje aputól az egész pénzt meg ne kérjen tőle plusszba. Mi átlagosan élünk anyu dolgozik a nevelő apám lassan 1 éve nem dolgozik és van egy kis tesóm is biztos itthon is kell a pénz de sajnálom aput.


2021. máj. 17. 06:40
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
15- a NEVELŐ apja nem dolgozik 1 éve!!!! Tudsz te olvasni?
2021. máj. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
50%

Azertnehohy megsajnald az mindent elarul apadrol, hogy a zoknijai mind lukasa. Egyszeruen igenytelen,lusta. Van egy mondas "jobb a foltos, mint a rongyos". Nezz utana mit jelent.


A batyam ugyanilyen. Hetközben elvan egy ruhaban, vajas kenyeren, lukas, kopott, szakadt cuccokban jar. (Ha mondom vegyen maganak ugyan minek, ha viszek neki etelt megeszi, megkoszoni, de sose fozne maganak még egy rantottat se.)

Ha jön hetvegen a lanya, akkor meg fuu sut, foz, programot szervez, telerakja a hutot a lanya kedvenceivel.


Nem nem szegeny, nem mond le semmirol, mert igenye sincs semmire.


Edesapad is felnott ember. Tul sok gyerektartast biztos nem fizet ezen ne aggodj, mert jogszabalyban van lefektetve, hogy a sajat megelheteset nem veszelyeztetheti a gyerektartas osszege. Tud dolgozni, kereshetne jobban fizeto munkat, ha lenne ra igenye. Inkabb kerdezd meg tole telibe, hogy apa hetkozben fozol magadra vagy hetvegen, ha nem jovok? A vaasz nem. Es miert? Es akkor megtudod miert is...jaj nincs kinek, minek, olyan faradt vagyok....lukas zokni. Kepzeld egy zokni orran a lukat megvarrni nem.nagy szam. Csak aki lusta lusta.


Kerlek ne kezd el sajnalni apudat. Nojj fel...

2021. máj. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
87%
Nem biztos, hogy úgy van, ahogy keresztanyád mondja. Vannak nők, akik szívesen keverik a sz.t, és teszik a bogarat a rokonság fülébe, hogy valaki ellen felpiszkálják őket. 5 egyedülálló férfiból 4 olyan, mint apád, és nem szegénységből, hanem mert ha nincs, aki ellássa, inkább elrongyolódik, de maga nem hajlandó magáról gondoskodni. Apád ettől amúgy még lehet egy jó fej, csak hát főzni meg zoknit varrni lusta. Ha ennyire aggódsz érte, amikor mész hozzá, vihetsz egy nagy szatyor alapanyagot, és töltheted avval az idődet, hogy megfőzöl neki háromfélét egy hétre, hogy két napig ehesse mindet, plusz megvarrod a lyukas fehérneműit. És akkor teszel érte, nem csak üresben szánakozol.
2021. máj. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
79%
23, odaig ertek egyet hoy felhoztad neki kene foznie az apjara. Tudod en mar nagyon unom hogy rengeteg helyen ez van hogy egy ferfinak orokke ki nyalni a valagat..bocs ha bunkon irok de ez kiakaszto. Ha no van egyedul , ne adj isten gyerekekkel oldjon meg mindent, de egy pasit szanjunk mert jaj szegeny nem foz magara. Tudod, akkpr nem foz..akkor eszik hideget. Az anyjuknak ki segit fozni meg zoknit varrni? Senki..( nem is kell nem azert csak ez a rohadt kettos merce) az annyira tipikus. Mint amikor anyuka elmegy valahova 2 napra es mindenki habtakba all hogy szegeny ferj mit eszik meg rohan 8 no a rokonsagbol megoldani azt amit amugy az anya egyedul is megold..
2021. máj. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
86%

"és töltheted avval az idődet, hogy megfőzöl neki"


Nehogy már ki kelljen szolgálni valakit, mert farka van.

Egy magára kell főzni, a családból egyedül dolgozó anyjanak meg 3 emberre. Neki ki segít? Ja, ő nő. O házi cseled?

2021. máj. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
87%

"apu ott hagyta anyámnak a lakást most meg nyomorog alig eszik pedig fizikai munkát végez,fizeti a gyerektartást meg mikor én ott vagyok mindent megad mintha minden rendben vele."


Le van írva, a kérdező leírta, hogy az apjának nincsen pénze úgy generálisan menedzselni a hétköznapjait, a lánynak, amikor ott van, próbál megadni mindent.

Mi a szarért kell jobban tudni nála, hogy mi van az apjával!!??? Azt már látja magától is és tudja az apai rokon elmondásából... nem azt mondta, hogy lusta az apja, és az apja testvére sem azt mondta. Megnyitott itt a feminista férfigyűlölő szakkör? Azt mondja egy kislány az apjával kapcsolatban, hogy sajnálja, hogy magára nincs, neki meg mindenét odaadja. Erre ilyeneket mondanak itt a helyi pszichopaták, hogy "jajj, ne sajnáld már", meg hogy "nőjj már föl!" Komolyan mondom, hogy én szégyenlem magam, hogy itt milyen válaszok születnek sokszor. Szerintem nem neki kell felnőni, ő éppen azt csinálja és jó úton van, hogy a korára jellemző egoista világszemléletből már kifele jön és észreveszi az apja altruizmusát, amely fogalom itt persze sokak számára elképzelhetetlen, csak az, hogy lusta, meg igénytelen; na persze hiszen minfenki magából indul ki. Jellemtelenek vagytok, akik így ismeretlenül eláztatni próbáltok egy szülőt, aki ráadásul apaként a helyzethez képest mintaszerűen próbál meg viselkedni a saját gyereke elmondása alapján is. A kérdés az volt, hogy tud e érte tenni valamit, nem az, hogy miért rossz ember szerintetek az apja (röhely...) és miért ne tegyen semmit. A magam részéről egyhelyütt már válaszoltam, csak ez még kikívánkozott.

2021. máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
70%

26, az anyjat is sajnalhatja ennyi erovel. Mint irtam en is az otthagyta a hazat duma nekunk is annyit jelentett a valosagban hogy otthagyta a hitelt is apam.

A zoknijat meg megvarrja ha akarja.

Es igen tipikus oskori gondolkodas higy szegeny ferfit mindig abajgatni kell. Falun is hany ilyet hallani hogy vagy a testvere vagy az ex feleseg foz ra mert szegeny nem eszik fottet..hát akkor nem eszik..

2021. máj. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

A nevelő apám nem dolgozik. Ő azért mert nem talál a diplomájához való munkát. De így hogy otthon van ő a kisebb tesómra tud vigyázni ha nincs ovi vagy ha beteg.

Apukám építkezéseken dolgozik. Hitelünk nincsen nekünk. Apának nem tudom van e.

Nem csak mekibe járunk meg pizzázni mást is szoktunk csinálni amikor ott vagyok. Csak apu tudja h szeretem és anyával ilyen helyre nem járunk mert szerinte drága. A gyümölcsöt meg nápolyik ilyesnik amik maradnak mikor ott vagyok szoktam mondaninh majd ő megeszi de mindig elrakja sokszor úgy észre se veszem csak otthon. Ha mondom neki nem kell akkor azt mondja nekem vette és majd a tesommal megesszük.

Keresztanyám nem tudta h hallomtam őket beszélni. Elég furcsa volt hallani mert nem tudtam hogy ennyire rosszul él apu. Mondta neki majd csomagol kaját mert marad egy csomó meg hogy jövő héten csinál gulyást tegye a szokásos helyre a kulcsot majd beviszi. Apu meg mondta neki h nem kell őt etetni és erre mondta keresztanyám h nem eheti állandóan a tescos parizsit meg az üres rizst. Meg hogy hülye volt apám hogy ott hagyta a lakást nekünk a mama még jó hogy nem élte meg hogy az örökségét így elb@szta. Halottam hogy mondja neki h nekem se kellene lehoznia csillagokat mertva zoknija meg lukas. Apa mondta erre majd megvarja,de inkább éhen hal de a lányának azaz nekem mindent meg fog adni.


Lelki furkim is van mert miattam él így

2021. máj. 17. 15:10
 29/30 anonim ***** válasza:
90%

Az apat kell piedesztalra emelni. Otthagyta a lakast az anyanak, aminek legalabb a fele neki jarna(sot, ha az o oroksege, amit a kerdezo emlit, akkor az egesz)


Ehelyett inkabb ehezik hogy a lanya ne szenvedjen hianyt semmiben. Lehet depresszios is a valas miatt, nem kell elitelni azert mert nem erdekli a zoknivarras. Inkabb legyen lyukas minden elvalt ferfinak az osszes zoknija, es kegyen ilyen jo ember, akinek a gyereke az elso.

2021. máj. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem meg keresztanyad csinalja a feszkot. Megmondta apad hogy nem kell etetni. De nem bir magával. Bele kell szólnia.. Ez az a tipusu no, mint akik szerint a kisfiukat csak ok tudjak ellatni , es a baratno,meny csak sz.rt foz, vagy nem foz. Szerintem apad elvan, a testvere meg szereti a nelkulozhetetlent jatszani.
2021. máj. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!