Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányok,nők!Nektek adott az...

Lányok,nők!Nektek adott az anyukátok a nyakatok hátuljára (kb tarkóra) puszit valaha?

Figyelt kérdés
2021. máj. 23. 21:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
100%
Úristen. Ja, tényleg azt írtad. Hát, az fura.
2021. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem lett kislánya, és emiatt szerett téged. Vagy bejöttél neki. Jól néz ki legalább a nő?
2021. máj. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
0%
Szeretett*
2021. máj. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 A kérdező kommentje:

22:42

Rá három hétre rib@@ncnak nevezett a hátam mögött, amit véletlen meghallottam... Ennyit a nagy szeretetről, pedig mondtam, hogy az a legnagyobb félelmem,hogy elveszítem, és volt pofája azt hazudni,hogy "nem fogsz"...

2021. máj. 28. 22:46
 35/81 anonim ***** válasza:
100%
#34 fuu, jó egy szemét nő akkor! De ő ki volt tulajdonképpen? Milyen viszony volt köztetek??
2021. máj. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
95%
nyugi, van akinek a saját édesanyukája ilyen kígyó
2021. máj. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
100%
27. Inkább te vagy beteg, attól még, hogy nálatok ez normális, más még érezheti magát kellemetlenül ilyen helyzetben és senkit nem lehet rákényszeríteni (főleg egy gyereket nem), hogy másoknak olyan dolgokat engedjen tenni a testével, amiket kényelmetlennek érez...
2021. máj. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 anonim ***** válasza:
11%
37- ha olyan szar a viszonyod vele, hát ne engedd. Egyébként pontatlan a kérdés. Az eredeti kérdés az anyukákról szól, később kiderül, hogy egy random nőről beszél a kérdező, aki NEM az anyja. Ha valóban szerető ÉDESanyád van, akkor egy ilyen puszinak nem lehet szexuális felhangja, ha nem aberrált az érintett.
2021. máj. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 anonim ***** válasza:
98%

38. De lehet, a legtöbb gyerekek ellen irányuló szexuális bántalmazást közeli családtagok követik el...Épp ezért kéne születésétől fogva úgy nevelni az embereket, hogy megtanulják, van beleszólásuk abba, mit engednek másoknak meg mit nem, legyen az valamelyik szülőjük, vagy egy távolib rokon, ismerős, stb. Sok szexuális zaklatásra azért nem derül soha fény, vagy csak sok évvel később, mert a gyerekeknek azt tanítják, muszáj engedniük, hogy egy felnőtt olyan helyeken fogdossa, puszilgassa őket, amiket akár kellemetlennek tartanak, mert az illető egy rokon/ismerős és így "illik".

Szerintem a kérdés szempontjából tök mindegy lett volna, hogy a kérdező igazi anyjáról van-e szó, vagy egy másik felnőttről, SOHA nem normális, ha olyan helyen puszilgatják vagy fogdossák, ami neki nem jó, nem kéne ezért őt b4sztatni, hogy ő az aberrált, mert nem tetszik neki, ha a beleegyezése nélkül ilyet tesz vele valaki...

2021. máj. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
0%
39- te tényleg beteg vagy. majd pont az ANYUKÁD puszija a zaklatás egy jól működő családban. Ha láttál már egyáltalán olyat. Esetleg amikor kiskorodban a segged.t mossa, az is zaklatás szerinted, mi?Inkább hagyni kell a gyereket megbüdösödni, meg hogy beköpjék a legyek, de hozzá ne nyúljunk, mert visít (tehát nem esik jól neki) fürdetésnél.Érdekes elképzeléseid vannak.
2021. máj. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!