Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányok,nők!Nektek adott az...

Lányok,nők!Nektek adott az anyukátok a nyakatok hátuljára (kb tarkóra) puszit valaha?

Figyelt kérdés
2021. máj. 23. 21:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
20%
51. Nagyjából arról van szó amit 50.-es leírt 😂
2021. júl. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:
34%
Pontosabban a sztorik állítólag igazak, de próbálja évek óta belemagyarázni, hogy ő kell az idősebb nőnek.
2021. júl. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
92%
#50es válaszoló vagyok. Szerintem is igazam lehet, de a kerdezotol elnézést, ha megbantottam.
2021. júl. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 A kérdező kommentje:

Nincs igazad, mert ezek MEGTÖRTÉNT dolgok.És pl a mostani kérdésem nem véletlen raktam fel, amit SZÉTOFFOLTOK minden húlyeséggel!Mert utólag fújta, hogy gyerekként kezelt.Azért kérdezem, hogy melyik ANYA ad a GYEREKÉNEK a nyaka hátuljára puszit.Főleg, ha a "gyerek" huszonéves.

És nem, nem hiszem, hogy bejövök neki!!!!!Tudtam, hogy csak megjátszotta.De a kérdés nem isnerre irányul, hogy "ugye, hogy vonzódik hozzám".Ha nem tudtok szöveget értelmezni, akkor ne kommentelgessetek nagyeszűek! ;)

2021. júl. 7. 12:51
 55/81 anonim ***** válasza:
94%
A kérdésre visszatérve, ha nem túlfűtötten ad puszit egy anya, akkor nincs vele baj
2021. júl. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 A kérdező kommentje:

13:03

Hát "bocs", hogy nem hagyom minden jöttmentnek, hogy sértegessen!Engem látott szakember, nyugi, semmi bajom.Viszont Téged is meg kellene néznie a biztonság kedvéért!

2021. júl. 7. 13:11
 57/81 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nagyon egészségtelen hogy évek óta ezen pattogsz. A kérdéseidből te se tudsz semmi értelmeset levonni, mert állandóan csak ködösítesz.

Ezekre csak a nő tudja a választ, mit miért csinált. Ennyi.

2021. júl. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 A kérdező kommentje:

Nem ködösítek.Ezek történtek, amiket leírtam.

Amúgy meg igazad van, nyilván a nő tudja, hogy mit miért csinált.De, ha ő sosem adott/ad választ valahogy jó lenne kitalálni.Olyan csúnyán elbánt velem, hogy addig nem tudom lezárni ezt a bármilyen nemű kapcsolatot, amíg nem tudom miért viselkedett ilyen furán.Mi volt a célja.Persze így is vannak tippjeim, de azok csak tippek...

2021. júl. 7. 13:16
 59/81 anonim ***** válasza:
94%

#60 engem miért? Azt az egy kommentet írtam neked. Fenyegettelek, vagy bármi?


Az meg, hogy lebzizod, lekrvázod más anyját. Szégyelld magadat. Valami hajlam tuti van benned, ezért csigázott fel a tavalyi kérdésedben történtek is

2021. júl. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
23%
Igen, szórakoztak veled! Csak arra voltál jó. Mit vársz mit irjunk neked. Egos megsérült, túl leszel rajta, na. A nő is melege, csak nem merül bevallani magának. Vagy biszex. Kit érdekel...úgyis mindenhol megy a szivárványozás.
2021. júl. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!