Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányok,nők!Nektek adott az...

Lányok,nők!Nektek adott az anyukátok a nyakatok hátuljára (kb tarkóra) puszit valaha?

Figyelt kérdés
2021. máj. 23. 21:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 A kérdező kommentje:

13:20

Ha van senki semmi köze hozzá!!!Annak az anyját illettem a bzi szóval, aki rám is mondta direkt degradálóan!

2021. júl. 7. 14:08
 62/81 anonim ***** válasza:
76%
De miért az anyját szidod, amikor nem az anya bántott? Mi bajod az anyákkal.teeee
2021. júl. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 anonim ***** válasza:
74%
Nem normális, mint sok más sem. Leginkább a szülő gyermek szájrapuszi a halálom. Volt aki leszedte az ilyen ista képét miután kérdőre vontam : "hogy képzeli?!"
2021. júl. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
96%

A kérdező (szintén nő) egykoron fülig szerelmes volt ebbe az anyja korú nőbe, aki mint barát mellette állt, és egyszer kapott egy puszit elmondása szerint a nyakára….és ebből a kérdező rögtön azt a következtetést vonta le, hogy ez a nő is érezhet valamit iránta.

Ennyi az egész. De tényleg évek óta ezen van fennakadva, úgy látszik.

2021. júl. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 A kérdező kommentje:

19:32

Mint "barát"... azért csapdossa egy huszonéves hátsóját, azért ad ölelés végén a nyaka hátuljára puszit, azért fogja meg titkon(!!!) a másik kezét, amikor a pasija nem látja, de előtte soha.AHA.

Biztos én vagyok a hülye, és nem értem, hogy ezek baráti gesztusok avagy anyai( hahaha) gesztusok ,pláne, hogy még csak a családban sem volt senkinek a volt nője, hogy "anyáskodjon".De nálam az anyáskodás nem itt kezdődik.

2021. júl. 19. 13:58
 66/81 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező? Szereted a nőt, vagy mit érzel?
2021. júl. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 A kérdező kommentje:

14:26

Lényegtelen, hogy mit érzek.

2021. júl. 19. 14:51
 68/81 anonim ***** válasza:
100%
Ja, jó elnézést. Sajnálom, ha szrul érzed magadat. Ebből ez jön le.
2021. júl. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
94%

Évek óta ezt hajtogatod magadnak. Ha kellettél volna neki, nem a nyakadat puszilgatja hanem mást 😉


#50 ez valóban megtörtént, de ez a csaj képzel bele többet. Ez a nő kivágta az életéből mint egy macskát….ezért most itt vergődik már évek óta, hogy de a nyakára kapott puszit blablabla.


Szarik rád a nő magasról! Felfoghatnád már végre!

2021. júl. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen gyönyörű privát üzenetet kaptam a kedves kérdezőtől:


Te meg megdögölhetnél végre!

A kérdés nem ez volt, mint , amit válaszolgattál.

De téged sem basz meg senki, azért itt vered magad, és éled ki a frusztrációid.😉 Én legalább nem vagyok egy nincstelen proli, mint te. 😉😉😉

2021. júl. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!