Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak édesanyámnak,...

Mit mondjak édesanyámnak, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy édesanyám akivel én már nem élek együtt megismertetése egy férfit hosszú egyedül töltött idő után. Én eleinte örültem neki, hogy végre boldog, hiszen egyedül nevelt fel és úgy gondolom meg érdemli a boldogságot. Ez a férfi viszont nem szereti őt, csak kihasználja ezt nem is titkolja nyíltan beszél róla mert őt sokszor át verték(Többek között édesanyám is emiatt volt egyedül évekig, viszont ő megszerette ezt a férfit). Külföldön dolgozott a pasi most vett egy hátam ahova oda is költözött, eddig a cucca anyámnál volt és onnan járt külföldre. Bele akar vágni a pasi egy vállalkozásba és ezt úgy akarja kivitelezni, hogy édesanyám el adja a házát és abból lenne rá pénz. Még van egy húgom aki otthon lakik, ez őt érintené jobban mivel neki is oda kellene költözni. Nem szeretne oda költözni fél, hogy időel a pasi ki utálná onnan. Folyamatosan megjegyzéseket tesz a kislányra és beszólogat neki. Jelenleg anyukám ott van a pasi házába a húgom pedig a beteg nagymamánkkal otthon, illetve iskolába. Nem tudom miképp beszélhetnék anyukámmal aki most minden erejét csak annak a kapcsolatnak szenteli, hogy ne bántsam meg, de értse is meg, hogy ez így nem teljesen jó ötlet és el kellene gondolkodnia meddig mehet el ez a kapcsolat így. A húgom természetesen segítem ahogy mindig is, viszont távolról nem egyszerű én is meg vagyok kötve ilyen téren.
2021. jún. 1. 11:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem az a helyzet, ahol finomkodni kell. A csávó most készül anyud kiforgatni a pénzéből.
2021. jún. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd meg neki ezeket a válaszokat.

-Eselteg próbáljaki, hogyan reagál a pasi, ha azt mondja neki, hogy rátokiratta a házat(gyerekekre) és neki csak haszonélvezeti joga van. Tehát nem tudja eladni és beszállni a bizniszbe. Van egy tippem, hogy a pasi azonnal dobná. Így legalább tisztán láthatná, miért is kell ő a pasinak.

2021. jún. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
Nem lehet ennyire naív az Édesanyád. Otthagyja a Nagymamát és a lányát egy olyan emberért, aki állítólag nem is szereti!? És arra kéri, hogy adja el a házát, maradjanak ház nélkül, hajléktalanok a szerettei?? Nincs az az aranytökű fickó, akiért ezt meg kéne tenni!!! Variáljon úgy ahogy akar a saját pénzéből!! Élete legrosszabb döntését hozná Édesanyád, ha engedne ennek a szélhámosnak! Egyetlen fickó nem ér annyit, hogy a nyugalmat tönkretegye. Inkább ne legyen senki, mint egy senkiházi
2021. jún. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem anyud miért nem vetette fel azt h lakjon ott a pasi, amiből meg vette a házat abból indítson vállalkozást.

Szedd ösdze magad, és beszélj velw. Ne hagyd h hülyeséget csináljon.

Emiatt mind a hárman az utcára kerülhetnek.

A pasi elteszi a lóvét, anyádékat meg kirakja. És nem tehetnek semmit ellene.

Hihetetlen h felnőtt nő ennyire ne gondolkodjon.

Pasit mindig találhat, de abban a házban gondolom nem kevés munkája van. Illetve a gyermekéről is gondoskodnia kell. (valamit az anyjáról is)

2021. jún. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Teljesen egyet értek. Talán ha úgy tudok majd vele beszélni, hogy a pasi nincs a közelbe meg ejtem ezeket az érveket mindenképpen. (épp erre várok) Alapból is el akarta adni a házat,mert egy kisebbet akart, mivel én és a nagyobb húgom kár kürepültünk szerencsére, de szerintem ez az összeköltözősdi nem jó ötlet, plusz a vállalkozás sem ilyen formában.

2021. jún. 1. 14:00
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az a baj, hogy el akarja adni a házat, hanem hogy képes lenne a pénzt odaadni egy random csávónak.
2021. jún. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

"Alapból is el akarta adni a házat,mert egy kisebbet akart, mivel én és a nagyobb húgom kár kirepültünk"


Na itt kellene elgondolkozni és nem eladni a házat!

A pasija adja el a saját házát és tolja be a saját pénzét a saját vállalkozásába. Ha anyád annyira meg van veszve, akkor maximum kötöztesse oda a pasit, mindjárt nem lesz nagy a ház három generáció ott lakásához. (Anyád+pasi+nagyanyád+húgod)

Aztán, ha nem funkcionál a kapcsolat, a pasi mehet az útjára, nem anyádék esznek a földönfutók!

Én egy eléggé szerelmes típus vagyok, képes vagyok ezért még marhaságokra is, de ez még nekem is sok!

2021. jún. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Utolsó én is ezt gondolom... Sok dologra képes vagyok, de butaság a nem mentem bele. Most írtam egy levelet, amibe bele foglaltam mindent, várom a választ, remélem át gondolja.
2021. jún. 1. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!