Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el anyukamnak,...

Hogy mondjam el anyukamnak, hogy meg akartam olni magam?

Figyelt kérdés

Szoval, tavaly augusztusban volt öngyilkossági kísérletem. Es felek, hogy most nyáron megint elojonnek az öngyilkos hajlamaim, szoval el akarom mondani anyukámnak, hogy mi is történt.

Igazából itthon történt, de balesetnek állítottam be. (fémmel belenyultam a konnektorba, viszont a fájdalom miatt nagyon megijedtem es azt mondtam véletlen megrazott az áram)

És most, hogy 3-4 hónapja járok pszichológushoz, most már tud róla hogy vannak öngyilkos gondolataim. Viszont néha éjszakánként remalmaim vannak, es ilyenkor mindig azt almodom hogy meghalok, es ezek nagyon ijesztőek, ezekről is tud.

Szóval meghalni igazából nem akarok, csak nem így akarok élni, ilyen lelki állapottal.

Tavaly egy hirtelen, meggondolatlan cselekedet volt ez, viszont félek, hogy az előzőleg leirtak miatt nem hinne nekem.

És félek attól is hogy megharagudna, amiért csak most mondanám el.

Valami tipp, hogy mondjam el neki?



2021. jún. 11. 22:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Hány eves vagy? Hány éves az anyukád?
2021. jún. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szeressétek egymást
2021. jún. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
16 vagyok, anyukam 43
2021. jún. 12. 09:28
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem így akarsz élni, az az első, hogy elfogadod, hogy így élsz.Csak onnan tudsz elindulni ahol éppen vagy, ha ezt nem fogadod el, akkor nem jutsz sehova. Fogadd el a helyzetedet, békélj meg vele, és innentől el tudsz jutni bárhova, ahol boldogabb vagy. Elfogadás a lényeg.
2021. jún. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, az a lényeg, hogy sose add fel.

Mindig van megoldás, és küzdj érte.

Nekem szorongásos betegségem van, ami nagyon nagyon durva volt, én is járok pszichológushoz. Jobb lesz, hidd el.

Én nekem is vannak rémálmaim, sőt, mostanában inkább alvászavarom, alig tudok elaludni.

De minden este úgy fekszem le, hogy én igenis legyőzöm ezt és jobb lesz.

Szóval kitartást, megmutatjuk a mentális bajoknak, hogy mi erősebbek vagyunk! :)

26/N.

2021. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ, utolsó, szívből remélem hogy a kitartásod meghozza a sikert es legyozod a problémaidat<3

Azota elmondtam anyukámnak, es a helyzethez képest jól reagált

2021. jún. 14. 09:37
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

En sajnos tanacsot nem tudok adni hiszen sose volt ilyenem esirtozom az ilyen temaktol de egy kis erot talan tudok adni , jobbulást kívánok, legy eros is kitarto es akit szeretsz azzal mindig legy oszinte , hidd el sikrul lekuzdeni!🤓💪😃

15/F

2021. jún. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azóta sikerült elmondanom neki
2021. júl. 13. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!