Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányomat megnézik az utcán...

A lányomat megnézik az utcán a hapsik. Mást is zavarna ez?

Figyelt kérdés
15 éves lesz a lányom decemberben. Tisztában vagyok vele, hogy nagyon szép lány, de mégis zavar hogy megnézik. Lehet más a helyembe emiatt egy büszke apuka lenne, de számomra ez dühítő. Majdnem odaszólok nekik, hogy "ki ne essen már a szemed" Van mikor utána is fütyülnek.. Ma volt egy ominózus pasi, valami huszas évei elején járó ürge aki szabályosan még oda is jött hozzánk, hogy megkérdezheti-e mi a neve a lányomnak. Mondtam hogy nem, és elmentünk.
2021. jún. 16. 17:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
8%

Senki nem könyveli el annak,de van egy tini divat ami elég kihivó a férfiak számára. Vannak olyanok akik visszafogottan öltözködnek na azok láthatatlanok.

Egyébként is ha megbámulják jobb mintha mindenki félrenézne és súgnák mennyire ronda lány

2021. jún. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 anonim ***** válasza:
11%
Ilyen apátol óvjon az isten mindenkit
2021. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 anonim ***** válasza:
96%
Nyilván megint előkerült az öltözködés téma...engem melegítőben is bámulnak, nem kell ahhoz kipakolni semmit.
2021. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:
39%
Teljesen normális, hogy megnézik. Neked viszont lassan el kéne engedned a kezét, mert így minden barátját el fogod üldözni mellőle.
2021. jún. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem normális egy 14 éves még szinte kislány után füttyögni(meg úgy unblock senki után), de lehet én vagyok fordítva bekötve.
2021. jún. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 anonim ***** válasza:
40%
17. Ha szép arcod van, kb jó alakod, akkor nagy téli kabátban is megnéznek csak úgy nagyjából. De olyankor az arcod és az egész alakod unblock nézik. Ha sokat láttató nyári ruhák vannak rajtad, akkor pedig a részletekre fókuszálva néznek meg. Az arcod, alakod mellett a segged, melled, lábaid is megnézik például.
2021. jún. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 anonim ***** válasza:
93%

Persze, hogy megnézik. Én is megnézem a jó pasikat. Viszont az mindenkinek zavaró, ha nem diszkréten csinálják, pláne, ha utánafütyülnek. Szóval kedves apuka, ha van fiad is, akkor már érted, hogy erről is beszélned kell vele, ha a nőkről adsz neki tanácsot.

38N

2021. jún. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 anonim ***** válasza:
92%

20


Igen ezt értem és tapasztalom is, de nem azért veszek fel nyári ruhát hogy megbámuljanak, hanem mert melegem van. Dehát nem tudok ezzel mit csinálni, viszont ne legyen már normális, hogy egy kislánnyal is ezt csinálják.

2021. jún. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 anonim ***** válasza:
54%
Lányként mondom, hogy a pasik meg fogják nézni. Még akkor is, ha csadorba járatod. Viszont kérlek ne tegyél úgy, mintha te soha egyetlen egy nő után se fordultál volna meg vagy mentél volna oda udvarolni senkihez.
2021. jún. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 anonim ***** válasza:
83%

Az, hogy megnézik, egy dolog, én is megnézem, meg talán az apuka is.

De hogy az apja társaságában, egyáltalán nem palástolva az érdeklődést, sőt, füttyögve, az akkora tahó bunkóság, hogy orrtörést is okozhat.

2021. jún. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!